Gwiezdne Wojny

i

Autor: archiwum se.pl

Disney+ w Polsce. Wiemy od kiedy!

2021-03-13 18:26

Oczekiwany przez fanów Disney+ wkrótce pojawi się w Polsce. Platforma streamingowa ma na całym świecie już 100 mln subskrybentów, których pozyskała w ciągu zaledwie 16 miesięcy. Według nieoficjalnych informacji Disney+ zadebiutuje u nas jeszcze w 2021 roku. Jak na razie platforma Disney+ jest dostępna w 59 krajach.

Disney+ ma zadebiutować w Polsce jeszcze w tym roku - tak podaje "Gazeta Wyborcza". Na start platformy w naszym kraju fani czekają od listopada 2019 roku - wtedy to platforma streamingowa tego koncernu zadebiutowała w sieci. Do tej pory posiada 100 milionów 100 mln subskrybentów, jest już dostępna w 59 krajach. Disney jest czwartym największym graczem rynku streamingowego na świecie - jego lider, Netflix, ma ponad 200 mln subskrybentów. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", Disney+ ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Informację tę potwierdziła dziennikowi centrala koncernu. Nie chciała jednak podać  konkretnej daty.

Koniec dzielenia abonamentu Netflixa. Użytkownicy platformy będą wściekli!

Disney+ to amerykańska usługa streamingu na życzenie. Serwis zajmuje się głównie dystrybucją filmów i seriali telewizyjnych wyprodukowanych przez Walt Disney Studios i Walt Disney Television oraz dostarcza treści marek należących do firmy: Marvel, National Geographic, Pixar i Star Wars. Na potrzeby platformy produkowane są również oryginalne filmy i seriale dostępne tylko w tym serwisie.

Wśród nowości z „Gwiezdnych wojen” są serial „Obi-Wan Kenobi” z Ewanem McGregorem i Haydenem Christensenem (zdjęcia ruszą wiosną 2021 roku), „Andor” (prequel do „Łotra 1”), który ma pojawić się w 2022 roku, oraz „Lando”. Ogłoszono też dwa spin-offy do hitowego serialu „Mandalorian”. Najważniejszą zapowiedzią jest powstanie serialu „Obcy” i piątego filmu o Indianie Jonesie

Rafał Brzozowski zaśpiewa The Ride na Eurowizji 2021!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze