Intel Extreme Masters

i

Autor: fot. Jolanta Skwaradowska / archiwum Intel Extreme Masters

Dobra wiadomość dla fanów e-sportu. Intel Extreme Masters wróci w przyszłym roku

2021-09-15 14:37

Intel Extreme Masters to dla fanów e-sportu wydarzenie tej samej klasy co mistrzostwa świata w tradycyjnych sportach. Co roku w Katowicach gromadziły się dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a kolejne miliony śledziły rozgrywki na ekranach. Dobrą passę przerwała pandemia koronawirusa, która sprawiła, że katowicka arena opustoszała i była otwarta tylko dla graczy. Widownia musiała zostać w domach. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku rozgrywki pod znakiem ESL wrócą do normy.

Fani e-sportu co roku niecierpliwie czekają na Intel Extreme Masters, który od 2013 r. odbywał się w katowickim Spodku. Ostatnie edycje międzynarodowego święta fanów elektronicznej rozgrywki odbyły się bez "stacjonarnych" widzów. Wszystko z powodu koronawirusa. W przyszłym roku jedna z największych e-sportowych imprez na świecie po raz kolejny zawita do Katowic i wszystko wskazuje na to, że drzwi znów będą otwarte dla widzów.

- Z nieskrywaną dumą informujemy o tym, że jedno z największych wydarzeń esportowych na świecie – przyszłoroczny turniej Intel Extreme Masters Katowice odbędzie się z udziałem publiczności. Po dwóch latach przerwy trybuny Katowickiego Spodka ponownie wypełnią owacje fanów sportu elektronicznego - poinformowało biuro prasowe ESL Gaming.

ESL Gaming, ponownie zaprosi kibiców do Spodka już w dniach 25 - 27 lutego 2002 roku. Przewidziana pula nagród to ponad milion dolarów.

Intel Extreme Masters Katowice 2022 jest jednym z kluczowych elementów cyklu turniejów ESL Pro Tour, który w przyszłym roku obierze nową, uproszczoną formę, stawiając na organizację wydarzeń z udziałem publiczności. Łączna pula nagród we wszystkich turniejach cyklu ESL Pro Tour wyniesie w przyszłym roku 5 milionów dolarów. 

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9
Sonda
Grasz w gry komputerowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze