Keanu Reeves Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Projekt RED

Domagacie się zwrotu kosztów za Cyberpunk 2077? CD PROJEKT w gigantycznych tarapatach!

2020-12-18 12:13

Gra „Cyberpunk 2077” autorstwa CD Projektu nie będzie dostępna w cyfrowym sklepie Sony. To kolejny cios dla tytułu, który od premiery krytykowany jest m.in. za słabą wersję na PlayStation 4. CD Projekt potwierdził, że będzie zwracał pieniądze za pudełkową wersję gry.

- Zarząd CD Projekt SA z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment dotyczącą usunięcia do odwołania cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 ze sprzedaży z PlayStation Store. Decyzja podjęta została po konsultacjach Spółki z przedstawicielami Sony Interactive Entertainment dotyczących umożliwienia realizacji zwrotu gry osobom, które zakupiły ją w wersji cyfrowej poprzez PlayStation Store i chciałyby dokonać jej zwrotu – czytamy w komunikacie.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Jak dodaje polska spółka, „wszystkie dotychczas sprzedane poprzez PlayStation Store cyfrowe egzemplarze gry pozostają dostępne do użytkowania przez dotychczasowych nabywców”. Wersje pudełkowe nadal będą dostępne w sprzedaży.

- Gracze mogą niezmiennie nabywać pudełkową wersję gry w sprzedaży bezpośredniej lub wysyłkowej. Zarówno cyfrowe, jak i fizyczne kopie gry nieprzerwanie objęte będą wsparciem i otrzymywać będą przyszłe aktualizacje od spółki – dodaje spółka.

Możesz stracić oszczędności przed samymi Świętami! Poznaj nowy sposób oszustów

"Wstrzymanie cyfrowej dystrybucji Cyberpunka 2077 za pośrednictwem PlayStation Store ma charakter tymczasowy. Gracze, którzy dokonali zakupu w tym sklepie, nadal będą mogli grać w Cyberpunka, a także będą otrzymywać wsparcie i wszystkie aktualizacje gry, które będziemy udostępniać" - napisał prezes CD Projektu Adam Kiciński w komentarzu przesłanym PAP Biznes.

"Nie prowadzimy w tej chwili takich rozmów z Microsoftem" - napisał Kiciński w odpowiedzi na pytanie PAP Biznes.

"Pozostajemy w kontakcie z przedstawicielami Sony Interactive Entertainment i pracujemy nad tym, by przywrócić Cyberpunka 2077 do PlayStation Store. Jednocześnie gracze nadal mogą nabywać pudełkową wersję gry na PlayStation w sklepach stacjonarnych i internetowych" - dodał.

Najnowsze