Lidl

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Hity w Lidlu

Doskonałe promocje w Lidlu! Masło za 5 zł, jogurty za darmo [ZDJĘCIA]

2023-01-12 14:06

Weekend tuż tuż, czas na zrobienie zakupów. Warto udać się do Lidla. Sieć przygotowała super promocje, zachęcając do zakupów cenami niższymi jak w zeszłym roku. Tanio kupimy mięso, parówki czy sery. Ile zapłacimy za paprykę czy herbatę, a co dostaniemy za darmo? Sprawdź najnowszą promocję w Lidlu.

Promocje w Lidlu - co kupimy taniej?

Najnowsza promocja w Lidlu potrwa do 14 stycznia. Pamiętajmy, że w niedzielę 14 stycznia sklepy są zamknięte. Do soboty możemy taniej kupić łopatkę wieprzową – 10,99 zł/kg, limit 3 kg na paragon. W promocji są parówki drobiowe, porcja rodzinna. Opakowanie o wadze 700 g kosztuje tylko 6,66 zł. Wszystkie konserwy Pikok i Nixe, trzeci produkt jest 75 proc. tańszy. Rodzaje konserw możemy dowolnie mieszać. Lidl promuje nie tylko mięso czy wędliny. Przy za kupie 2 opakowań mrożonych ryb, drugie jest tańsze o 40 proc.

Hitem lidlowych promocji jest łowickie masło ekstra. Przy zakupie 3 opakowań, za kostkę masła zapłacimy 5,49 zł. Rewelacyjną cenę ma ser żółty gouda w plastrach , opakowanie XXL. W promocji porcja sera o wadze 500 g kosztuje 12,79 zł. Taka cena obowiązuję z kuponem aplikacji Lidl przy zakupie 2 opakowań. A za darmo możemy dostać jogurty owocowe Pilos, 400 g. Tu obowiązuje promocja 4+1 gratis. Dużo tańsza w Lidlu jest papryka czerwona – 8,99 zł/kg i gruszki deserowe - 3,49 zł. W promocji są też borówki amerykańskie – 8,99 zł/ 250 g.

Lidl - promocje na kawę, herbatę i napoje

Herbata Lord Nelson; Black Tea lub English Breakfast w promocji kosztuje 5,95 zł. Opakowanie zawiera 75 torebek. Tylko w piątek 13 stycznia Lidl bardzo tanio sprzedaje kawę. Tego dnia wszystkie kawy rozpuszczalne i mielone, drugo produkt kupimy aż 60 proc. taniej. Rodzaje możemy dowolnie mieszać, a wybór jest imponujący - Woseba, Prima, Nescafe czy Lavazza, to niektóre z nich. Z promocji w Lidlu uciesz się fani Pepsi. Pepsi XXL, czyli d2 x 2,5 litra kosztuje 13,99 zł. W przeliczeniu za litr napoju zapłacimy tylko 2,80 zł. Jak podaje Lidl – 2,5 litra to największa pojemność na rynku.

Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Pieniądze to nie wszystko Paulina Matysiak
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze