Dzień Matki 2022. Promocje w Rossmann. Cudne prezenty już za kilka złotych!

2022-05-21 5:01
Rossmann
Autor: Shutterstock Rossmann

Dzień Matki jest raz w roku, zawsze przypada 26 maja. Z tej okazji obdarowujemy nasze kochane mamy wyjątkowymi prezentami. Nie zawsze stać nas na kupno drogiej biżuterii czy luksusowych kosmetyków, ale możemy znaleźć piękne upominki w dobrej cenie korzystając z promocji. W najnowszej ofercie Rossmanna znajdziemy dużo kosmetyków w korzystnych cenach oraz specjalne upominki z dedykacją. Możemy je kupić już za kilka złotych.

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas pomyśleć, co możemy kupić naszym kochanym Mamom. Upominek nie musi być drogi. Warto poszukać cenowych okazji w sklepach. Dużo ciekawych pomysłów w dobrej cenie znajdziemy w najnowszej promocji Rossmann. Możemy taniej niż zwykle kupić markowe kosmetyki – kremy, perfumy czy środki do makijażu. Mamy też upominki dedykowane specjalnie na Dzień Matki.

Prezenty na Dzień Matki w Rossmann

Z okazji święta Rossmann oferuje upominki, które ucieszą każdą mamę. W promocji sieć sprzedaje:

  • ceramiczną filiżankę ze spodkiem z napisem "Wyjątkowa Mama", poj. 360 ml w cenie 24,99 zł
  • Eloy, skarpety damskie "Super Mama", rozmiar 35-40, w cenie 7,99 zł
  • jadeitowy roller do twarzy z opaską w cenie 24,99 zł
  • kosmetyczkę "Mama idealna" w cenie 24,99 zł
  • etui na okulary "Kochana Mama", w cenie 19,99 zł.

Dzień Matki w Polsce 2022. Kiedy obchodzimy?

Polska to jedyny kraj na świecie, w którym Dzień Matki obchodzi się 26 maja. Chociaż nie zawsze tak było. W przedwojennej Polsce data tego święta była ruchoma. Pierwsze obchody Dnia Matki odbyły się w Krakowie w 1914 roku. Data, którą znamy dziś jest niezmienna od 1923 roku. Dzień Matki w 2022 roku wypada w czwartek, 26 maja. Dzień Matki na całym świecie najczęściej obchodzi się też w maju. W 77 państwach świata mamy świętują w drugą niedzielą maja. W 1914 r. prezydent Woodrow Wilson uczynił Dzień Matki świętem państwowym.

Tańczące z Promocjami 19-05-22
Sonda
Czym najczęściej obdarowujesz mamę z okazji Dnia Matki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze