Lidl sklep

i

Autor: materiały prasowe Lidl sklep

Dzień Wszystkich Świętych 2020. Oferta zniczy od Lidla

2020-10-21 11:34

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, w polskiej tradycji to czas kiedy tłumnie wyruszamy na cmentarze. Dla wielu Polaków to bardzo ważne święto i nie wyobrażają sobie nie zapalić znicza nad grobem zmarłego. Pamiętajmy jednak, że pandemia 1 listopada nie weźmie wolnego, warto zawsze rozważyć wizytę na cmentarzu w innym dniu, tydzień wcześniej bądź tydzień później, by uniknąć gigantycznych tłumów na cmentarzach. W sklepach już teraz pojawiły się ofert kwiatów i zniczy w atrakcyjnych cenach. W Lidlu znajdziemy szeroki wybór zniczy, wkładów, akcesoriów oraz kwiatów w atrakcyjnych cenach.

Lidl proponuje w swojej ofercie aż 37 rodzajów różnej wielkości zniczy i 11 wariantów wkładów. Od skromnych, klasycznych lampionów, po te bardziej ozdobne, a ich ceny zaczynają się już nawet od 1,99 zł/1 szt. W propozycji sieci znajdziemy między innymi znicz-ramkę szklaną z wkładem LED o wysokości 31 cm (19,99 zł/1 szt.), otwarty znicz ceramiczny z knotem o czasie palenia 15 h (12,99 zł/1 szt.), znicz szklany z wkładem parafinowym o wysokości ok. 31 cm, o czasie palenia aż 90 h (9,99 zł/ 1 szt.),  czy też okrągły znicz szklany z wkładem parafinowym, wysokość ok. 24 cm, czas palenia 30 h. (4,99 zł/ 1 szt.).

Zobacz także: Rząd znowu zamknie restuaracje i gastronomię?! Ekspert nie ma wątpliwości

Dodatkowo, kupując znicze lub wkłady w wielkopakach jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet do 12 zł! W ofercie sieci dostaniemy także uzupełniające wkłady zarówno olejowe jak i parafinowe – pasujące do większości zniczy dostępnych na rynku, które zapewniają czas palenia od 35 h, do nawet 120 h – jak i bardziej nowoczesne – ledowe z wymiennymi bateriami.

Czytaj również: Wyrzucamy coraz więcej żywności. Co najczęściej trafia do kosza?

Były hotel Gromada znika z krajobrazu Olsztyna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze