Te zawody wybierają psychopaci! Jesteś wśród nich? [LISTA]

i

Autor: StartupStockPhotos/CC0/pixabay.com Te zawody wybierają psychopaci! Jesteś wśród nich? [LISTA]

Dzisiaj zamkną Naszą Klasę! Co ze zdjęciami

2021-07-27 11:38

Użytkownicy popularnego przed laty serwisu rozstaną się z nim już dziś! Osoby korzystające z usług płatniczych serwisu mają niewiele czasu na odzyskanie pieniędzy - informuje we wtorkowym wydaniu "Rzeczpospolita". Serwis zostanie zamknięty o godz. 23:59. Sam adres strony pozostanie aktywny. Zostaną tam informacje o zamknięciu serwisu. Nie wiadomo, co stanie się z marką Nasza Klasa. Najważniejszym dla użytkowników elementem zamknięcia będzie jednak proces przetwarzania danych osobowych użytkowników.

Jeszcze w 2020 r. na portalu zarejestrowanych było ponad milion osób. Część z nich wraz z decyzją o zamknięciu serwisu zdecydowała się swoje konta usunąć. Reszta użytkowników nie będzie musiała tego robić - ich danymi zajmie się administrator. Po zamknięciu Naszej Klasy zostaną usunięte dane ze wszystkich kont. Ich dalsze przetwarzanie będzie bezpodstawne. Może to jednak potrwać nawet kilka miesięcy. 

"Zakończenie działalności Naszej Klasy stawia przed właścicielami sporo wyzwań. Użytkownicy serwisu mieli między innymi możliwość korzystania z usług płatniczych serwisu, takich jak Eurogąbki, Goście, Goście Plus, Prezenty czy Super Zdjęcie" - zwraca uwagę dziennik.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

"Rzeczpospolita" pisze również, że administrator uruchomił specjalną procedurę umożliwiającą ubieganie się o zwrot środków, jeśli nie mogły zostać w pełni wykorzystane przed terminem zamknięcia portalu.

Sonda
Czy miałeś konto na Naszej Klasie?

Osoby z Naszej Klasy mogły ubiegać się o wypłaty przez ostatnie dwa miesiące.

Będą odszkodowania dla zaszczepionych? Mają wypłacać gigantyczne kwoty. Wiemy, ile

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze