Prezes ZUS, Gertruda Uścińska

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE ZUS

Gertruda Uścińska będzie gościem "Super Biznesu". Zadaj pytanie prezes ZUS

2022-07-09 21:51

Już 11 lipca będziecie mogli obejrzeć nowy odcinek naszego programu "Pieniądze to nie wszystko". Gościem będzie Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Porozmawiamy m.in. o emeryturach i programach społecznych. Jeżeli chcecie, żebyśmy zadali jakieś pytanie prezes ZUS, proponujcie je w komentarzach i na naszym fanpage'u na Facebooku.

"Super Biznes" zaprasza na kolejny odcinek programu „Pieniądze to nie wszystko”. Gościem poniedziałkowego programu będzie Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Nowy odcinek programu "Super Expressu" obejrzycie na żywo już w poniedziałek, 11 lipca, jak zawsze o godzinie 13:00.

Jeżeli chcecie, żebyśmy zadali konkretne pytanie prezes ZUS, do poniedziałku czekamy na wasze propozycje. Piszcie je w komentarzach pod tym artykułem, lub na naszym fanpage'u na Facebooku. Spośród waszych propozycji wybierzemy najciekawsze pytania, które zadamy podczas rozmowy z Gertrudą Uścińską.

Pieniądze to nie wszystko - Jerzy Hausner

W poniedziałek rozmawiać będziemy między innymi o waloryzacji emerytur, która jest ważna dla milionów seniorów otrzymujących skromne świadczenia. Czy w związku z szalejącą inflacją ZUS planuje zmienić system wyliczania waloryzacji? 

Wielu Polaków płacących skłądki emerytalne z niepokojem patrzy na swoje przyszłe świadczenia. Szczególne powody do zmartwień mają samozatrudnieni i osoby pracujące w oparciu o umowy cywilnoprawne. Jednym z pomysłów na rozwiązanie potencjalnego kryzysu w przyszłości są emerytury obywatelskie. W takim systemie świadczenie wypłacone jest w określonej kwocie każdemu po osiągnięciu przez niego odpowiedniego wieku. Nie liczy się ilość ani wysokość odprowadzanych składek.

M.in. o tym będziemy rozmawiać w poniedziałek, 11 lipca, o godz. 13:00.

Sonda
Jesteś zadowolony ze swojej emerytury?
Najnowsze