Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

SUPER promocje w Lidlu. Kiełbasa za 90 gr, Coca - Cola za 2 zł, kawa i śmietanka za DARMO! [GALERIA]

2021-03-26 3:53

Od wczoraj Lidl zachęca nowymi promocjami. Widać, że Wielkanoc tuż- tuż, bo w ofercie sieci są produkty idealne na świąteczne stoły. Nie może zabraknąć jajek – te kupimy już za 30 groszy, mięs i wędlin. W promocji mamy też mąkę, twarogi, słodycze a nawet pistacje. Wyjątkowo tania jest Coca – cola. A tylko dziś w piątek 26 marca kawę możemy dostać za darmo

W Lidlu mamy już świąteczną atmosferę, wiele promocji to produkty niezbędne do przygotowania wielkanocnych potraw. Wśród nich są niewątpliwie jajka. Teraz kupimy je za 30 groszy, wystarczy nabyć opakowanie 30 sztuk świeżych jajek wielkość M marki Złota Nioska. Do jajek konieczny jest majonez. Duży słoik majonezu Dekoracyjnego Winiary jest w cenie 6,99 zł. W promocji są wszystkie twarogi, w tym sernikowe, drugie opakowani jest 60 proc. tańsze, ale trzeba skorzystać z aplikacji Lidl Plus. Aplikacja jest też konieczna, żeby trzecią kawę dostać za darmo. Do wyboru mamy kawy mielone, ziarniste, rozpuszczalne różnych marek. Ale ważne – promocja jest ważna tylko dziś w piątek 26 marca.

Testy na koronawirusa w Lidlu! Super cena. Sprawdź, od kiedy można kupić?

Możemy też w promocji kupić mąkę tortową 1,35 zł/kg i pszenną tym 650 – za 1,19 zł, cena obowiązuje jak kupimy dwa opakowania. A jak kupimy dwie śmietanki 30 proc. to trzecia jest gratis. W Lidli możemy zaopatrzyć się też w mięsa w dobrej cenie. Filet z piersi kurczaka za 8,75 zł/kg, a schab wieprzowy plastry XXL – 8,95 zł. Tańsze o 20 proc. są części kurczaka biesiadnego, z chowu bez antybiotyków i GMO np. skrzydełka za 7,99 zł/kg. Z chowu bez antybiotyków są też filety z piersi kaczki w cenie 22,70 zł/kg – z aplikacją Lidl Plus. W promocji są też wędliny. Wybrane kiełbasy Pikok są do 50 proc. tańsze. Super cenę ma kiełbasa podwawelska – kg to koszt zaledwie 8,90 zł. Kiełbasa śląska jest niewiele droższa – 10,89 zł/kg, a głogowska – 14,98 zł/kg. Kto lubi szynkę szwarcwaldzką t może ją kupić za 9,99 zł za 250 g. Jak zawsze znajdziemy w Lidlu ciekawe promocje owoców warzywne. Cukinię kupimy za 5,99 zł/kg, pęczek marchewki – 3,49 zł, a winogrona  różowe – 7,99 zł/kg. Na koniec atrakcje – duże opakowanie pistacji 250 g w cenie 12,49 zł, tyle zapłacimy przy zakupie dwóch opakowań i Coca - Cola 2 l w cenie 4,39 zł.

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze