LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Testy na koronawirusa w Lidlu! Super cena. Sprawdź, od kiedy można kupić?

2021-03-25 16:02

Jako pierwsza sieć w Polsce testy na Covid -19 zaczęła sprzedawać Biedronka, rozeszły się jak świeże bułeczki. Teraz dołącza do niej Lidl. Wsłuchując się w potrzeby swoich klientów, rozszerza ofertę o testy na przeciwciała SARS-CoV-2, które pozwolą sprawdzić, czy osoba wykonująca test przebyła już infekcję. Testy Primacovid pojawią się w sprzedaży od piątku i soboty.

Lidl Polska uruchamia sprzedaż certyfikowanych testów Primacovid do samodzielnego wykonania pozwalających na jakościowe wykrycie przeciwciał IgG i IgM przeciwko SARS-CoV2. Test Primacovid po 10 minutach pokazuje, czy osoba wykonująca test przebyła już infekcję. Producentem testów jest szwajcarska firma Prima Lab. Testy pojawią się w sprzedaży – w zależności od lokalizacji sklepu – już od piątku (26 marca) lub soboty (27 marca). Cena pojedynczego testu jest bardzo atrakcyjna – tylko 39,99 zł za opakowanie.

test covidovy

i

Autor: materiały prasowe

Co ważne, testy posiadają medyczny certyfikat, który potwierdza wysoką jakość ich wykonania.

Koronawirus. Twardy lockdown. Zamknięte sklepy, nowe ograniczenia w handlu. Gdzie zrobimy zakupy?

Testy serologiczne – takie jak Primacovid – wykrywają we krwi obecność przeciwciał wytworzonych przez organizm w odpowiedzi na infekcje, w tym SARS-CoV-2. Testy te wykrywają odpowiedź immunologiczną organizmu po kontakcie z wirusem, ale nie obecność samego wirusa. Ponadto Lidl Polska w związku z aktualną sytuacją epidemiczną na stałe obniża od piątku, 26 marca, cenę masek jednorazowych na 2,99 zł/ 10 szt./ 1 opak. (z 3,90 zł).

Sonda
Czy kupisz test na Covid w Lidlu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze