Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

GIGANTYCZNE promocje w Biedronce. Parówki za 80 gr, za DARMO - jajka, majonez i soki! [GALERIA]

2021-03-04 4:49

Czas już na weekendowe zakupy. Jeśli nie chcesz przepłacać wybierz się do Biedronki. Od czwartku w sklepach sieci rozpoczynają się nowe promocje. Dzięki nim w dobrej cenie kupisz mięso, wędliny, owoce czy warzywa, a jajka, majonez i soki dostaniesz za darmo. Za wybrane produkty otrzymasz vouchery na kolejne zakupy. Tanio możesz też kupić upominki na Dzień Kobiet.

Przez cały marzec kupując wybrane produkty z kartą Moja Biedronka dostaniesz voucher na kolejne zakupy. W czwartek będzie to 3,75 zł za olej Kujawski i 8 zł, jeśli kupisz szampon Head & Shoulders. W piątek i sobotę vouchery dostaniesz za mleko łowickie 3,2 proc. i produkty do prania, zmywania i sprzątania. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.Biedronka rozdaje też produkty za darmo. Z kartą Moja Biedronka, jeśli kupisz majonez Wyborny, drugi dostaniesz gratis, a przy zakupie dwóch opakowań soków i smoothie trzecie dostaniesz gratis. Ale to nie wszystko – trzecie opakowanie jajek też dostaniemy za darmo. Te promocje obowiązują w piątek i w sobotę 5 i 6 marca. Warto też kupić w rewelacyjnej cenie parówki wieprzowe – 7,99 zł/kg i filet z piersi kurczaka – 10,99 zł/kg. Tańszy jest boczek wieprzowy – 12,99 zł/kg i pasztetowa ze szczypiorkiem – 9,99 zł.

Promocje LIDL na Dzień Kobiet! Perfumy za 9, 99 zł, L’oreal za pół ceny, kremy gratis [ZDJĘCIA]

Do końca tygodnia kartą Moja Biedronka kupimy masło Mlekovita za 3,33 zł i kiełbasę śląską w cenie 9,98 zł/kg. Już bez karty, w promocji są czekoladki Merci – 10,99 zł czy Ptasie Mleczko – 9,99 zł. Z okazji Dnia Kobiet Biedronka oferuje kwiaty cięte i doniczkowe w atrakcyjnych cenach. Tulipana kupisz już za 70 gr za sztukę, a różę za 80 groszy. W super cenie są gruszki Konferencje i mandarynki - 2,99 zł, tańsze jest awokado -1,79 zł/100g, brokuł za 2,99 zł i borówki amerykańskie – 300 g w cenie 8,49 zł. Na koniec wielka gratka dla fanów piwa – tylko w piątek jak kupią 9 butelek piwa butelkowego Hopfe to 9 następnych dostaną gratis .

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Najwierniejszy czytelnik Super Expressu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze