Fundacja PZU Gniezno pięcioraczki

i

Autor: Materiały prasowe

Grupa PZU zapewni dobry start pięcioraczkom z Gniezna

2021-02-10 11:43

Wózki trojaczy i bliźniaczy oraz polisę Gwarantowane Jutro przekazała rodzicom pięcioraczków z Gniezna Fundacja PZU. Dodatkowo PZU Zdrowie ufundowało pakiet medyczny dla całej rodziny. Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maksymilian przyszli na świat 17 stycznia 2021 r. w poznańskim szpitalu.

Blisko ludzi i ich potrzeb – to hasło, którym kierujemy się w Fundacji PZU. Kiedy usłyszeliśmy, że w rodzinie z Gnieźnie urodziły się pięcioraczki, natychmiast postanowiliśmy im pomóc.  Oprócz radości i szczęścia, rodziców czeka teraz także wiele wyzwań – zaznacza Jolanta Zabarnik-Nowakowska, prezes zarządu Fundacji PZU.

PZU Zdrowie od kilku lat oferuje wsparcie w ramach programu Karta Dużej Rodziny. Tej wyjątkowej dużej rodzinie chcemy szczególnie ułatwić start, dlatego postanowiliśmy objąć całą siódemkę kompleksową opieką medyczną, w tym pomocą indywidualnego opiekuna, który w razie potrzeby skoordynuje wizyty lekarskie i badania. Sama będąc mamą wiem, jak ważne jest dla rodziców poczucie komfortu związanego z tym, że ich pociecha jest w dobrych rękach – mówi Anna Janiczek, prezes zarządu PZU Zdrowie.

Wyprawka sfinansowana przez Fundację PZU oraz PZU Zdrowie została przekazana rodzicom Anastazji, Klary, Wiktorii, Laury i Maksymiliana we wtorek, w oddziale PZU w Gnieźnie.

- Pięcioraczki to ogromne szczęście rodziców, ale też pięć razy więcej pracy i obowiązków. Zawsze jesteśmy blisko klientów, chcemy z nimi dzielić także radosne momenty i zapewnić wsparcie podczas ważnych  wydarzeń. Mam nadzieję, że nasza wyprawka zapewni pięcioraczkom łatwiejszy start w życie  – mówi Jarosław Gębala, dyrektor oddziału PZU w Gnieźnie.

Wyprawka składa się z:

  • ubezpieczenia PZU Gwarantowane Jutro, które zapewnia wypłatę określonej w polisie kwoty po ukończeniu przez pięcioraczki 18 lat,
  • specjalnego pakietu medycznego do placówek PZU Zdrowie dla całej rodziny, w tym także rodziców,
  • wózków dziecięcych  – trojaczego i bliźniaczego.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze