YouTube

i

Autor: materiały prasowe YouTube

Zarobki gwiazd

Gwiazda YouTube zdradziła, ile zarabia. Kwoty po prostu nie mieszczą się w głowie!

2023-01-18 11:42

Budda, czyli Kamil Labudda, prowadzi youtube'owy kanał „Budda. TV”, na którym publikuje materiały głównie dotyczące motoryzacji. Jest on jedną z największych gwiazd YouTube. Labudda przyznał, ile zarabia jako youtuber. Kwoty zwalają z nóg!

Ile zarabia Budda?

Budda zdradził ile zarobił w ubiegłym roku. Kwoty nie mieszczą się w głowie! Kamil Labudda ujawnił zarobki na kanale Youtubera, Michała „Boxdela” Barona. W odcinku zatytułowanym „BUDDA – powiedz Nam ile zarabiasz?” Budda przyznał, że w skali roku w 2022 roku zarobił 661,5 tys. zł, czyli miesięcznie średnio nieco ponad 55 tys. zł. Co istotne kwota ta pochodzi z samych wyświetleń na YouTube. Nie chciał natomiast zdradzić swoich zarobków z kontraktów reklamowych.

Od samego początku działalności we wrześniu 2019 roku kanał z samych wyświetleń zarobił 1,12 mln zł. Budda, czyli Kamil Labudda, prowadzi youtubowy kanał „Budda. TV”. Publikuje na nim materiały dotyczące motoryzacji. Wszystkie filmy mają ponad 172 mln wyświetleń, a sam kanał śledzi 1,14 mln subskrybentów.

Sonda
Pozwalasz swojemu dziecku oglądać filmy patoyoutuberów?
Pieniądze to nie wszystko Marlena Maląg
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze