Mikołaj Roznerski pokazał przyjaciela. Towarzyszy mu nawet za kulisami „M jak miłość”!

i

Autor: INSTAGRAM Mikołaj Roznerski

Gwiazdor "M jak miłość" ma własną... kawę! Cena zwala z nóg?

2021-03-28 18:21

Mikołaj Roznerski, gwiazdor "M jak miłość" w dobie pandemii stawia na nowy biznes. Aktor zdecydował się na wytworzenie własnej...kawy. Czy to dobry pomysł w momencie, w którym cała gastronomia serwuje takie napoje tylko na wynos, a wielu producentów tego przysmaku nie ukrywa, że dotychczas współpraca z kawiarniami była intratna? Roznerski najwyraźniej swoją kawą chce umilić czas ludziom podczas lockdownu. Jego kawę można kupić w jednym z warszawskich sklepów. A ile ona kosztuje i co ją wyróżnia?

Czyżby serialowy gwiazdor znudził się aktorstwem i będzie realizował się w innym zawodzie? Mikołaj Roznerski, znany m.in. z serialu "M jak miłość" poinformował na Instagramie, że został...producentem kawy." Dzień dobry!! ROZNER, ROZNER, ROZNER, hej! Ale się cieszę! Dużo pracy, zaangażowania, kawał serca i jest – przedstawiam Wam kawę artystycznie paloną – ROZNER. Moją. Wypaloną przez @praskakawypalarnia (dziękuję panowie) 100% arabica, ziarna z Brazylii i Etiopii. Smakujcie rano, popołudniu, wieczorem, dajcie znać" -napisał na swoim instagramowym koncie Mikołaj Roznerski. Znaleźliśmy artystyczną kawę w sklepie. I co o niej możemy tam przeczytać? To 100% Arabica. Pochodzenie: Brazylia, Etiopia. Sklep nie kryje, że to kawa, w której stworzenie zaangażował się całym sercem Mikołaj Roznerski. Brazylijska arabica przynosi roztańczoną niczym karnawał w Rio czekoladę w towarzystwie karmelu i posmaku miodu, zaś arabica z Etiopii wzbogaca o nutę owocową. Koneserzy czarnej kawy docenią lekką owocową słodycz, zaś amatorzy białej zaprzyjaźnią się z posmakiem mlecznej czekolady. 100% arabica wypalona w sposób artystyczny. Spektakl czas zacząć :)

Moc: 4/5Goryczka: 3/5Słodycz: 4/5Kwaskowatość: 1/5

Gdzie można kupić artystyczną kawę? Kawa dostępna jest w dwóch opakowaniach: o pojemności 1 kg i 250 g w Praskiej Kawy Palarni. Za dużą paczkę kawy od Roznerskiego trzeba zapłacić 95 zł, a mniejszą 26 zł. Sklep prowadzi sprzedaż on-line.

E-polska: wpływ pandemii na cyfryzację
Sonda
Wolisz kawę czy herbatę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze