TOP 10 hitów na Halloween! Posłuchaj najstraszniejszych przebojów wszech czasów

i

Autor: canva.com

Halloween 2020 w Warszawie. Czy lokale będą czynne? BARaWINO ma propozycję

2020-10-16 12:55

BARaWINO w Warszawie zaprasza na nowe, jesienne menu degustacyjne. Pięciodaniowy zestaw dań w towarzystwie odpowiednio dobranych do nich trunków będzie serwowany 31 października od godz. 17.00.

- Z okazji Halloween przygotowaliśmy dla naszych gości specjalne menu w wersji mięsnej i wegetariańskiej. Potrawy zostały skomponowane na bazie sezonowych, lokalnych produktów. Do dań zostaną podane wina z naszej selekcji, które doskonale uzupełnią i uwydatnią ich smak. Dobra lokalizacja, przestronne i przyjemne dla oka wnętrze oraz fachowa i miła obsługa zapewnią gościom dobrze spędzony czas. – zaprasza Anna Sułek, dyrektor zarządzająca, Kondrat Wina Wybrane. Jak w każdą sobotę, tym razem również odbędzie się koncert muzyczny na żywo. Wieczór umilą dźwięki saksofonu i gitary.

ZOBACZ TAKŻE: W tych sklepach ceny są coraz bardziej wyrównane! Te produktu kupisz taniej

Warszawskie BARaWINO mieści się w kamiennicy, przy ul. Noakowskiego 16. Menu z Okazji Halloween będzie serwowane zgodnie z wymaganym reżimem sanitarnym, w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacje przyjmowane są pod nr tel.: 668 671 393, a także za pośrednictwem strony internetowej www.marekkondrat.pl

Przepis na ciasteczka na Halloween
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze