BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Halloween 2021 w Biedronce. Gadżety za 3 zł! [GALERIA]

2021-10-11 12:45

Promocje w Biedronce. Wielkimi krokami zbliża się Halloween, coraz bardziej popularne w Polsce święto obchodzone dzień przed dniem Wszystkich Świętych, czyli 31 października. Z tej okazji Biedronka już przygotowała wspaniałą promocję akcesoriów i strojów na ten dzień. Jeśli planujesz świętować i uczestniczyć w przebieranych imprezach, sprawdź ofertę dyskontu.

W niedzielę, 31 października na całym świecie rozpocznie się wielka maskarada, czyli Halloween. W Polsce obchodzimy je od lat 90. Miliony ludzi przebierze się w stroje rodem z horrorów, zapali lampiony z dyni, bawić się na w przebieranych imprezach, a dzieci będą zbierać cukierki.

Szalona promocja w Pepco. Hit na jesień w cenie, o jakiej marzysz

Specjalną ofertę gadżetów na noc duchów przygotowała Biedronka. Można znaleźć tam wszystkie akcesoria potrzebne do przebrania, przygotowania imprezy halloweenowej czy na zabawę w szkole dla dzieci, które maja okazje przebrać się za ulubiona postać za bajki. Promocja w Biedronce rozpoczyna się w czwartek 14.10. i trwa do 27.10.

Tańczące z promocjami 06.10.2021

Wybór jest ogromny. Już za 3,99 zł możemy kupić akcesoria wzorowane na postaciach z filmów. Naklejki, balony, sztuczne zęby czy wiaderka na cukierki zbierane w ten dzień przez dzieci, kosztują 8, 99 zł. Akcesoria do dekoracji, różne rodzaje kupimy za 24,99 zł. Do przebrania w Biedronce mamy w ofercie kapelusze lub opaski za 14,99 zł i inne rekwizyty za 19,99 zł. Możemy też wybrać przeróżne maski. Wspaniałe lateksowe maski premium kosztują 64,99 zł, dużo tańsze są maski wzorowane na postaciach z filmów (dla dorosłych i dzieci) – cena wynosi tylko 8,99 zł. W promocji są też kapitalne maski gumowe wzorowane na postaciach z popkultury w cenie 19,99 zł. Zobacz galerię.

Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze