Harry i Meghan UPOKORZENI przez Burger King? Sieć drwi z rodziny królewskiej

2020-01-15 10:40 WSB
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Od kilku dni świat żyje oficjalną decyzją księcia Harry’ego i księżnej Meghan, że wycofują się oni z „królewskiego” życia i chcą być „zwykłymi” ludźmi, niezależnymi finansowo od nikogo. Nie trzeba było długo czekać, by nie tylko internauci, ale i znane marki zareagowały na taką informację. Sieć Burger King postanowiła w drwiący sposób skusić Harry’ego i Meghan… ofertą pracy.

Meghan Markle i książę Harry 8 stycznia 2020 roku stwierdzili, że nie chcą już żyć jak dotychczas.

- Rezygnujemy z bycia wysokimi rangą członkami rodziny królewskiej – napisali na swoim Instagramowym profilu Harry i Meghan. - Będziemy pracować nad tym, by stać się finansowo niezależnymi, jednocześnie kontynuując wsparcie Jej Wysokości – dodali.

Nieoficjalnie mówi się, że książęca para ma zamieszkać w Hollywood, gdzie Meghan Markle chciałaby kontynuować karierę aktorki, bowiem właśnie nią jest z zawodu. Dworska etykieta nie pozwalała na taką pracę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Emerytury bez podatku! Sejm rozstrzygnie losy emerytów

Zanim jednak oficjalnie dowiemy się czym zajmować będzie się Harry i Meghan, sieć Burger King postanowiła wykorzystać wizerunek książęcej pary do promocji.

- Zawsze masz pracę w naszym królestwie – oznajmił Burger King na swoim profilu na Twitterze. - Harry, ta rodzina królewska oferuje pracę na pół etatu! - dodała sieć fast foodów w kolejnym wpisie.

Hiszpańskojęzyczny profil Burger Kinga był wobec Harry’ego i Meghan jeszcze bardziej „bezpośredni”.

- Drodzy książęta, możecie poszukać pierwszej pracy bez rezygnacji z korony – stwierdził i dodał do tego grafikę… znanej wszystkim fanom Burger Kinga papierowej korony.

Najnowsze