Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Promocje

Hit! Biedronka rozdaje pieluchy za darmo. Zobacz, jak je zdobyć

2023-01-07 5:04

Biedronka przyzwyczaiła nas do niesamowitych promocji. W sklepach sieci zawsze znajdziemy produkty, które możemy kupić z dużymi rabatami a nawet dostać za darmo. Tylko w sobotę 7 stycznia Biedronka rozdaje wszystkie pieluchy i pieluchomajtki marki Dada. Sprawdź, co musisz zrobić, żeby skorzystać z promocji.

Promocje w Biedronce - pieluchy za darmo

Kolejna rewelacyjna promocja w Biedronce. Tym razem oferta dyskontu bardzo ucieszy rodziców maluchów. Tylko w sobotę 7 stycznia w sklepach sieci wszystkie pieluchy i pieluchomajtki Dada są w promocji 1+1 gratis. Kupują jedno opakowanie- drugie dostajemy za darmo. Rodzaje produktów możemy mieszać. Do skorzystania z promocji konieczna jest karta Moja Biedronka lub aplikacja Biedronka. Limit dzienny – 2 produkty (max. 1 gratis na kartę Moja Biedronka). Do wyboru mamy 6 rozmiarów: Newborn - 23 szt. 2- 5 kg, Mini – 43 szt. 3-6 kg, Midi - 40 szt. 4-9 kg, Maxi - 33 szt. 7-18 kg, Junior - 28 szt. 15-25 kg oraz Extra Large - 26 szt. 16+ kg.

Dada to jedyne pieluszki w Polsce powstałe we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. Dzieci je lubią, bo nie ograniczają ruchów i nie podrażniają delikatnej skóry. Dobrze dopasowują się do ciała, nie odstają, są elastyczne i mają wytrzymałe rzepy. Do tego są bezzapachowe i nie podrażniają skóry. W promocji Biedronki są wszystkie rodzaje pieluch i pieluchomajtek: Extra Care, Pure Care, Extra Soft i Extra Care Pants. Hipoalergiczne powłoczki w produktach Dada Pure Care zostały stworzone w 100 proc. z materiałów pochodzenia roślinnego.

Pieluchy

i

Autor: Materiały prasowe Pieluchy
Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
Tańczące z promocjami 03.01.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze