Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski / SUPER EXPRESS

Promocje w Biedronce

Hit w Biedronce. Powrót legendarnej promocji na masło!

2022-09-27 15:06

Biedronka powróciła z wyjątkowo popularną promocją na masło. Produkt ten stał się symbolem drożyzny, dlatego też klienci cały czas oczekują na okazje. Cena masła w najnowszej promocji Biedronki jest bardzo atrakcyjna. Sprawdź, jakie są zasady tej promocji i co należy zrobić, by z niej skorzystać.

Hit - promocja w Biedronce na masło

Dla większości z nas masło wchodzi w skład codziennych zakupów. Ten podstawowy składnik koszyka zakupów stał się ostatnio symbolem drożyzny ,a jego ceny pewnie już nie powrócą do dawnych lat. Minęły już czasy, kiedy w promocji masło można było kupić za 2,99 zł. Warto zatem skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej Biedronki.

Sprawdź warunki promocji  na masło w Biedronce

Do środy 28.09 posiadacze karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka mogą kupić Masło Extra Polskie znanej firmy Mlekovita w cenie 5,99 zł za opakowanie 200 g. Warunkiem zapłacenia takiej ceny jest zakup 3 opakowań oraz zakup innych towarów za min.49 zł. Rabat naliczony zostanie przy kasie. Limit dzienny to 3 opakowania na kartę Moja Biedronka. Ważne! W zakupy za min. 49 zł (kwota po naliczeniu innych rabatów i obniżek) nie wchodzi Masło Extra Polskie, 200 g, napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi - w tym doładowania telefonów, karty podarunkowe i ich doładowania.

masło 5,99 zł

i

Autor: Materiały prasowe masło 5,99 zł
Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 23.09
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze