Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Hity w Biedronce. Mięso i kiełbasa za darmo! „Tańczące z promocjami” [WIDEO]

2021-08-20 14:03

Jak co tydzień bohaterki naszego cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiają najciekawsze promocje. I tym razem w Biedronce było w czym wybierać. Z oferty dyskontu mogą skorzystać miłośnicy grilla, kiełbasę śląską dostaną za darmo podobnie jak mięso mielone z łopatki. Dużo produktów kupimy za połowę ceny a nawet za złotówkę. Zobacz nowy odcinek „Tańczących z promocjami”

Z kartą Moja Biedronka drugie opakowanie kiełbasy śląskiej z szynki, 450 g dostaniemy za darmo. To nie wszystkie promocje na mięso i wędliny. Z kartą schab wieprzowy bez kości kosztuje 8,99 zł/kg. Już bez konieczności posiadania karty kupimy mięso z uda kurczaka za 5,99 zł/500 g, a mięso mielone z łopatki wieprzowej dostaniemy za darmo. Trzeba kupić jedno opakowanie 500 g, żeby drugie było gratis. W promocji jest również szynka klasyczna – 1,59 zł/100 g i podudzie lub udo wędzone z kurczaka – 0,99 zł/100 g. Mamy też tańszego łososia wędzonego w kawałku – 7,99 zł, ale trzeba kupić dwa opakowania, możemy wybierać.

Zadowoleni będą też fani serów. Jak kupią 2 dowolne opakowania sera żółtego w plastrach marki Światowid z kartą Moja Biedronka, trzecie dostaną za darmo. Przy zakupie 2 opakowań sera Mascarpone, cena jednego opakowania to 3,99 zł. Opłaca się też kupić dwie dowolne kawy Cafe d’Or. Z karta Moja Biedronka, drugie kosztuje 50 proc. taniej. W promocji są kawy rozpuszczalne: Nescafe Cream – 14,99 zł i Jacobs Cronat Gold – 17,99 zł oraz herbata ekspresowa Lipton, opakowanie 92 sztuk w cenie 9,99 zł. Promocja 1 +1 gratis obejmuje wszystkie lody marki Koral. Skorzystajmy również super promocji na: winogrona – 5,99 zł/kg, polską paprykę czerwoną - 3,85 zł/kg, bakłażana – 3,99 zł/kg i kukurydzę. Kolba kosztuje tylko 1.49 zł.

Tańczące z promocjami (20.08)
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze