Hurkacz - Paul O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz Paryż Jest PLAN GIER na środę! KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu w Paryżu 3.11

i

Autor: AP PHOTO Hurkacz - Paul O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz Paryż Jest PLAN GIER na środę! KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu w Paryżu 3.11

Hurkacz na fali! Marketingowa wartość tenisisty błyskawicznie rośnie

2021-10-31 8:44

Obecny sezon jest najlepszym w karierze Huberta Hurkacza. W tym roku tenisista pochodzący z Wrocławia awansował z 34. na 10. miejsce w rankingu ATP. Świetna sportowa postawa przełożyła się w przypadku Hurkacza na jego ekspozycję medialną. W pierwszych trzech kwartałach tego roku liczba publikacji na temat Hurkacza w mediach krajowych – z uwzględnieniem zarówno mediów tradycyjnych takich jak prasa, telewizja i radio, jak i kanałów społecznościowych – wyniosła 69 677.

Hurkacz wygrał w tym roku turnieje w Delray Beach, Miami i Metz, a po drodze do półfinału wielkoszlemowego Wimbledonu pokonał między innymi Rogera Federera.

Celem zawodnika pochodzącego z Wrocławia w końcówce sezonu jest awans do turnieju Masters w Turynie, w którym zagra ośmiu najlepszych tenisistów mijającego roku.

Mariusz Fyrstenberg: Hurkacz urósł o dwa metry. Każdą minutę dnia myśli o tenisie [Super Raport]

W mediach krajowych jest masa publikacji na temat Hurkacza. Całkowity poziom dotarcia tych informacji, pozwalający oszacować realną liczbę kontaktów z nimi, wyniósł ponad 2,4 mld.

Szacunkowy ekwiwalent reklamowy przekazu związanego z Hubertem Hurkaczem przekroczył natomiast 287 mln zł.

Sonda
Czy Hubert Hurkacz wygra kiedyś turniej Wielkiego Szlema?

„Hubert Hurkacz jest w tej chwili najwyżej notowanym zawodnikiem w historii polskiego tenisa" - mówi Przemysław Piotrowicz, trener przygotowania fizycznego Hurkacza. Jak dodała, jego wartość marketingowa, która ciągle rośnie, jest pochodną ciężkiej pracy i pełnej koncentracji na rozwoju sportowej kariery.

"Hubert w pełni podporządkował temu ostatnie lata i jest skupiony na tym, żeby dalej piąć się w górę” - powiedział Piotrowicz.

Quiz. Tak to było w PRL: Nasze ulubione komedie. Tylko prawdziwi fani Kargula i Pawlaka odpowiedzą na te pytania

Najnowsze