Ile pieniędzy ma Anna Kalczyńska? Sprawdźcie, ile zarabia i jak mieszka gwiazda TVN [ZDJĘCIA]

2021-06-16 4:13
Anna Kalczyńska z Dzień Dobry TVN zmieniła fryzurę
Autor: AKPA Anna Kalczyńska z "Dzień Dobry TVN" zmieniła fryzurę

Widzowie TVN uwielbiają Annę Kalczyńską. Prezenterkę możemy oglądać każdego ranka w "Dzień Dobry TVN". Czy popularność i praca przy jednym z najpopularniejszych porannych programów przekłada się na wysokie honorarium? Anna Kalczyńska nie powinna narzekać na wynagrodzenie. Sprawdźcie ile pieniędzy ma Anna Kalczyńska i jak wygląda jej dom.

Anna Kalczyńska: Kim jest gwiazda TVN?

Gwiazdy telewizji często lubią narzekać na swoje wynagrodzenia i przekonywać, że wcale nie są tak bogaci, jak mogliby pomyśleć oglądający ich codziennie na antenie widzowie. Jak wygląda majątek Anny Kalczyńskiej? Sprawdźmy. Anna Kalczyńska to dziennikarka, którą można regularnie oglądać na antenie. Prezenterka jest gwiazdą "Dzień Dobry TVN". 45-letnia prezenterka pracę w telewizji zaczynała jako dziennikarka newsowa, która materiały dla stacji realizowała w terenie. Jak wspomina, początki były pracowite i skromne. -Czasami przychodziło się do pracy ze szczoteczką do zębów, bo nigdy nie było wiadomo gdzie się wyląduje wieczorem! Pamiętam stres, żeby się wyrobić z materiałem, stres, żeby dobrze wypaść - wspomina. Jak wygląda jej życie po latach pracy?

Anna Kalczyńska jest związana z TVN już od 2003 roku. Szersza publiczność mogła już podziwiać jej pełne wdzięku oblicze jako prowadzącej programów informacyjnych oraz magazynu "Tu Europa". Kalczyńska jest absolwentką Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politologii i Administracji w prestiżowym College of Europe na Natolinie. Jest niezwykle wykształconą osobą - ukończyła także dziennikarstwo na uniwersytecie w Bostonie.

Ile pieniędzy ma Anna Kalczyńska?

Podziwiana codziennie przez widzów "Dzień Dobry TVN" Kalczyńska dziś nie może narzekać na niskie wynagrodzenie. Co miesiąc jej konto zasila kwota, na która mogą liczyć najpopularniejsi celebryci. Nic dziwnego - jej programy gromadzą przed ekranami miliony widzów, co przekłada się na ogromne zarobki stacji. Jak ujawnił portal Lelum.pl jeszcze w 2011 roku Kalczyńska i jej zespół sprawili, że TVN zarobił w pół roku okrągłe 29 milionów złotych. Jaką kwotą z prezenterką podzieliła się stacja? To oficjalnie jest tajemnica handlowa, ale łatwo wyobrazić sobie, że nie chodzi o małe pieniądze. Lelum.pl szacuje, że to kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. O tym, że Kalczyńska nie narzeka na pieniądze świadczą jej zakupy. Poza widocznymi na Instagramie luksusami, takimi jak podróże i ubrania, majętność prezenterki TVN udowadnia zakup... Jeepa za około 200 tys. zł.

Dom Anny Kalczyńskiej

Po latach pracy w TVN Kalczyńską stać także na spektakularne lokum. Gwiazda telewizji nie musi ograniczać się do małego metrażu kilkupokojowego mieszkania. Zamiast tego może pozwolić sobie na prawdziwą willę. 

Kilkupoziomowy dom, którego zdjęciami chętnie dzieli się na Instagramie, wypełniają stylowe meble, drewniana zabudowa i ciepłe kolory. W kuchni ma ogromny blat ze szczotkowanego kamienia, a salon sprawia wrażenie niemal pałacu.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Rola technologii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE