Indyk za złotówkę, gęś za 3 złote i golonka za 2 złote. Wielkie promocje na mięsa w Biedronce

2020-01-27 16:08 mos
Ładunek wybuchowy w jednym ze sklepów Biedronka?
Autor: wikimedia.org Ładunek wybuchowy w jednym ze sklepów Biedronka?

Nowa promocja w Biedronce! Najpopularniejsza sieć sklepów w naszym kraju sprzedaje mięso za grosze. Co więcej, wybrane artykuły z krótką datą będzie można kupić za połowę ceny. Sprawdź, jakie ciekawe oferty w tym tygodniu znajdziesz na półkach Biedronki.

Jak co tydzień popularne dyskonty przygotowały nowe akcje promocyjne. W sklepach Biedronka zdecydowanym hitem jest mięso, które – jak zapewnia Jeronimo Martins Polska – jest świeże i pochodzi od certyfikowanych dostawców, a do tego jest w doskonałej cenie. Od 27.01 do 01.02.2020 roku możemy kupić udo z indyka faszerowane z marynowanymi kurkami za jedyne 1,79 zł/100 g. Zadowoleni będą także miłośnicy golonki, ponieważ wieprzowy rarytas można nabyć już za 1,99 zł/100 g. Warta uwagi jest również gęś, która posiada bardzo aromatyczne i smaczne mięso, warte przyrządzenia na szczególne okazje. W Biedronce można kupić pierś z gęsi za 2,99 zł/100 g.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Co 2 godziny ktoś próbuje wyłudzić kredyt na cudze nazwisko

Akcja "Szanujemy żywność"

Co więcej, sieć Biedronka w wybranych sklepach rozpoczęła pilotaż programu przecen produktów żywnościowych z bliskim terminem przydatności do spożycia. Od 27 stycznia klienci 36 sklepów sieci Biedronka w województwie mazowieckim będą mogli kupić wybrane pełnowartościowe produkty spożywcze po niższych o 50 proc. cenach. Lista sklepów biorących udział w promocji jest TUTAJ.

- Wybrane produkty spożywcze z bliskim terminem przydatności przecenione o 50 proc. będą wyróżnione na froncie specjalną naklejką, na której znajduje się hasło przewodnie akcji „Szanujemy żywność”. O umieszczeniu konkretnych produktów w promocji decydować będą kierownicy sklepów - informuje Biedronka.

Najnowsze