Inwestycje z Programu Mieszkanie Plus nie są zagrożone [WIDEO]

2018-11-22 14:21
Tomasz Górnicki
Autor: Artur Hojny Tomasz Górnicki

- Nasze inwestycje nie są zagrożone. Z każdej opresji jesteśmy w stanie wyjść. Budujemy w całej Polsce, co nam pomoże obniżyć koszty budowy i sprawi, że nasze mieszkania będą tańsze o 20 proc. od tych dostępnych na rynku. Mieszkania w Programie Mieszkanie Plus na pewno będą tańsze od rynku lokalnego - Tomasz Górnicki członek zarządu PFR Nieruchomości.

- To program rządowy, stymulujący rynek budowlany do tego, aby pojawiło się na nim więcej mieszkań dostępnych cenowo. My jako spółka PFR Nieruchomości jesteśmy firmą wykonawczą Programu Mieszkanie Plus, korzystającą z usprawnień, które rząd polski zaproponował przedsiębiorcom. Program Mieszkanie Plus realizowany jest bardzo dobrze. Do tej pory oddaliśmy 500 mieszkań, kolejne tysiąc mieszkań budujemy. W najbliższym czasie będziemy przekazywać klucze najemcom w Wałbrzychu i w Kępicach. W Warszawie planujemy inwestycje na 3 tys. mieszkań. Kolejne inwestycje, które mamy w planie to 450 projektów w całej Polsce, których wartość przekracza 35 mld zł. Zatem można powiedzieć, że program mocno nabiera tempa i się rozwija. Oczywiście napotykamy na różnego rodzaju wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć, np. wzrost cen gruntów od 20 nawet do 100 proc., brak pracowników budowlanych. Ale nasze inwestycje nie są zagrożone. Z każdej opresji jesteśmy w stanie wyjść. My budujemy w całej Polsce, co nam pomoże obniżyć koszty budowy i sprawi, że nasze mieszkania będą tańsze o 20 proc. od tych dostępnych na rynku. Mieszkania w Programie Mieszkanie Plus na pewno będą tańsze od rynku lokalnego - Tomasz Górnicki członek zarządu PFR Nieruchomości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze