Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Jak są czynne sklepy w Boże Ciało. Długi Weekend w Biedronce, Lidlu, Pepco

2021-06-02 15:47

Jak są czynne sklepy w Boże Ciało? W czwartek, 3 czerwca, duże markety i dyskonty będą zamknięte. Zatem tego dnia nie zrobimy zakupów w dużych sklepach. Jednak nie oznacza to, że nigdzie nie można kupić podstawowych rzeczy. 3 czerwca można robić zakupy na stacjach benzynowych i w mniejszych sklepikach osiedlowych oraz w Żabkach.

Boże ciało - jak tego dnia czynne są sklepy? Duże markety i dyskonty będą zamknięte. Jednak nie oznacza to, że 3 czerwca  nigdzie nie można kupić podstawowych rzeczy. W Boże Ciało, tak jak w inne wolne dni roku, zakupy można robić na stacjach benzynowych i w mniejszych sklepikach osiedlowych oraz w Żabkach. Zamknięte tego dnia są wszystkie supermarkety, hipermarkety i dyskonty. Zatem 3 czerwca nie zrobimy zakupów w sklepach Auchan, Carrefour, Lidl, Biedronka, Netto. Wyjątkiem są te sklepy, w których za ladą stanie sam właściciel lub osoba zatrudniona na podstawie umowy cywilno-prawnej. Zatem w Boże Ciało czynne mogą być lokalne osiedlowe sklepiki, ale czynne są też Żabki. W Boże Ciało można robić zakupy także na stacjach benzynowych. W piątek 4 czerwca już wszystkie sklepy są czynne standardowo. 

Przypominamy, że pomimo luzowań sanitarnych obostrzeń, cały czas mamy pandemię koronawirusa. Zatem na zakupach także w małych sklepikach czy na stacjach benzynowych klienci muszą trzymać się zasad reżimu sanitarnego. Cały czas obowiązuje zasada ddm: dystans, dezynfekcja (w sklepach znajdują się płyny do dezynfekcji), maseczka. 

Biblioteka pod chmurką
Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze