Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Wszystkich Świętych 2022

Do której czynna jest Biedronka 31.10? Zrobisz zakupy do późna

2022-10-28 9:51

Dzień Wszystkich Świętych jest ustawowo wolny od pracy i szkoły. 1 listopada dyskonty i supermarkety są zamknięte. Zakupy musimy zrobić dzień wcześniej. W trosce o klientów ponad 1800 sklepów sieci Biedronka 31 października będzie otwartych do godziny 23 lub dłużej.

Jak czynna jest Biedronka 31 października?

Zgodnie z zakazem handlu w niedzielę i święta sklepy są nieczynne zarówno 1 listopada (wtorek) jak i w niedzielę 30 października. Zakupy trzeba zrobić w dni poprzedzające święto. Kiedy część sieci działających w Polsce informuje o planach skrócenia godzin pracy swoich sklepów, Biedronka utrzymuje dłuższe godziny otwarcia placówek dla wygody klientów w dniu poprzedzającym Wszystkich Świętych. Będzie to możliwe w ponad 3300 placówkach na terenie całego kraju z czego ponad 1800 będzie otwartych do godziny 23 lub dłużej, a pozostałe w większości do godz. 22.

Biedronka – mega promocja na znicze

Dodatkowo, sieć Biedronka przygotowała specjalną ofertę zniczy i artykułów nagrobnych w atrakcyjnych cenach. Od czwartku, 27 października do soboty, 29 października obowiązywać będzie promocja na znicze 5+2 gratis. Przy zakupie 7 produktów na jednym paragonie z kategorii znicze z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka klient otrzyma rabat o wartości 2 najtańszych produktów. Wszystkie znicze można mieszać dowolnie. W promocji nie biorą udziału wkłady do zniczy.

Sonda
Czy robisz zakupy w Biedronce?
Pieniądze to nie wszystko Ireneusz Dąbrowski
Najnowsze