Jak mądrze wprowadzić zmiany w życie? Biznesowe szkolenia na emigracji

2018-01-23 3:00

Dwie Polki, które na co dzień mieszkają w Londynie, po raz kolejny postanowiły zorganizować kolejne szkolenie dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Polscy przedsiębiorcy wykazują coraz większe zainteresowanie osobistym rozwojem, dlatego, jak przewidują organizatorki, zainteresowanie tego typu wydarzeniami będzie rosnąć.

Szkolenie w Londynie (29.01) poprowadzi Jakub B. Bączek, trener rozwoju osobistego, którego za swojego mentora uważają m.in: Ewa Minge, która nazywa Kubę „mistrzem świata inspiracji", Tomasz Kammel, dla którego Jakub „motywuje aż do bólu", Piotr Szwedes, który twierdzi, że „(Jakub) osiąga to o czym inni opowiadają", i Łukasz Jakóbiak , który uważa, że szkolenie trenera to „podróż po lepsze życie".

Zobacz również: Brexit Polakom nie straszny. 500 polskich przedsiębiorców spotyka się w Londynie

Autor książki „Zarobić milion, idąc pod prąd", trener rozwoju osobistego i biznesowego, inwestor w nieruchomości i przedsiębiorca, przyleci do Londynu na zaproszenie Matyldy Setlak oraz Anny Ewy Suska, właścicielek firmy ExcellenceVale. Głównym założeniem prowadzonego przez niego spotkania ma być zmiana perspektywy patrzenia zarówno na cele, jak i na problemy.

Prawie 70 proc. Polaków na Wyspach stanowią osoby w wieku 25-49 lat. To ogromna grupa, która dzięki takim szkoleniom może zmienić swoje życie – założyć własną firmę, nauczyć się funkcjonować w międzynarodowym środowisku i nabyć umiejętności, które zaowocują awansami. Ambicją założycielek ExcellenceVale jest dawanie Polakom na Wyspach narzędzi do samorozwoju – To nasza prywatna walka ze stereotypem polskiego budowlańca czy opiekunki osób starszych. Chcemy pokazać światu, że Polacy to naród przedsiębiorczy, szczęśliwy i inspirujący, który nie tylko pracuje ciężko, ale także potrafi cieszyć się życiem, godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi – mówi Matylda Setlak.

Jakub B. Bączek pracuje zarówno z czołowymi ludźmi biznesu, jak i ze sportowcami. Sam o sobie mówi, że nie jest coachem, a trenerem mentalnym ludzkich możliwości, który wydobywa z ludzi to co mają w sobie najlepszego. Nie teoretyzuje, po prostu szuka rozwiązań konkretnych problemów. W Londynie Jakub B. Bączek nauczy Polaków nie tylko jak efektywnie zarabiać na swojej pasji, inwestować, łączyć życie osobiste i zawodowe, ale także jak zbudować doskonały zespół i być jego inspirującym liderem. Pokaże nowe sposoby myślenia o własnym szczęściu i udowodni, że zmiana mentalnych nawyków jest krokiem milowym do osiągnięcia sukcesu.

Sprawdź też: Wiadomo, co Polacy na Wyspach będą musieli zrobić po Brexicie

– Polacy w Wielkiej Brytanii często cierpią z powodu nadmiaru obowiązków. Często podejmują się także wielu zajęć poniżej swoich kompetencji. To rodzi frustrację. Jakub Bączek przekonuje, że życie to nie musi być harówą, że może być przyjemne, jeśli tylko zaczniemy realizować swój potencjał, będziemy w tym wytrwali i konsekwentni – komentuje Matylda Setlak, współorganizatorka szkolenia.

Trener doradza, aby osiągnąć cel, trzeba dokładnie opracować swój plan działania, ustanowić mierzalne wyznaczniki, sprawić, że cel będzie dla nas atrakcyjny, realny i osadzić go w czasie. Określone plany bowiem bardziej motywują niż te osadzone luźno w przestrzeni.

– Każdy z nas ma inny potencjał, ale każdy ma możliwość życia takiego jakie sobie wymarzył. Czasami spotkanie takiej osoby jak Jakub B. Bączek może zmienić całe Twoje życie. Nagle zrozumiesz, że możesz dużo więcej niż przypuszczałeś. Warto z takiej możliwości skorzystać – komentuje Anna Ewa Suska, pomysłodawczyni ExcellenceVale, mentorka i trenerka biznesu.

Szkolenie Biznes i życie ma maksa odbędzie się w hotelu Hilton London Metropole 27 stycznia. Poprowadzi je Jakub B.Bączek, który przyjedzie na specjalne zaproszenie ExcellenceVale, żeby pokazać Polakom, jak osiagnąć wolność finansową, czyli jak skutecznie i przyjemnie łączyć życie osobiste z zawodowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze