Janusz Korwin Mikke

i

Autor: Maciej Nabrdalik Janusz Korwin Mikke

Janusz Korwin-Mikke żyje w NAWIEDZONYM domu! PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIA

2021-06-01 4:37

Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke należy do osób zamożnych. Do wysokich zarobków i emerytury polityk może doliczyć także liczne nieruchomości warte dobre kilka milionów złotych. Pośród nich Korwin-Mikke ma także nawiedzony dom! Gołym okiem widać, że z budynkiem jest coś nie tak. Ujawniamy dowody, że dom Korwin-Mikkego jest zaklęty!

Horror w posiadłości Korwin-Mikkego! Dom polityka musiał zostać przeklęty. Nieruchomość bowiem ma tajemnicze, magiczne właściwości, czego dowodem są oświadczenia majątkowe, które publikuje Janusz Korwin-Mikke. Jeszcze na początku IX kadencji Sejmu były europoseł oświadczył, że wśród swoich nieruchomości posiada dom o powierzchni 250 m2, który wycenia na ok. 1 mln złotych. Jednak w kolejnym oświadczeniu majątkowym Korwin-Mikkego dom zniknął! Nie było by tym nic dziwnego, wszak nieruchomość polityk mógł sprzedać. Lecz w magiczny sposób w dokumentach, które teraz ujawnił Janusz Korwin-Mikke dom powrócił na swoje miejsce, ale znacząco się skurczył - ma 188 m2. Wartość posiadłości nie zmieniła się.

W NASZEJ GALERII ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA DOMU JANUSZA KORWIN-MIKKEGO I JEGO OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE

To jednak nie wszystko - w 2016 roku Korwin-Mikke poinformował, że dom ma 240 m2, a w 2014 roku było to 130 m2. Oznacza to, że posiadłość Janusza Korwin-Mikkego w magiczny sposób rośnie i maleje, a nawet całkowicie znika! Pozostaje pytanie, czy ktoś rzucił klątwę na dom polityka, czy też to Janusz Korwin-Mikke jest czarodziejem niczym Harry Potter i potrafi sprawić, że budynki znikają. Wiemy wszak, że Korwin-Mikke potrafi oczarować, zwłaszcza kobiety.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Emeryci z Niemiec zalewają Polskę. Chodzi o GIGANTYCZNE emerytury

Sonda
Czy wierzysz politykom w ich oświadczenia majątkowe?

Być może też po prostu Korwin-Mikke zapomniał o swoim domu. O to nie trudno, gdy ma się nieruchomości warte kilka milionów złotych, zarabia nie mało jako poseł i publicysta, a do tego otrzymuje się aż dwie emerytury. Po prostu żyć, nie umierać!

Janusz Korwin-Mikke, to człowiek wielu talentów. Zobaczcie czym zajmuje się w domowym zaciszu
Najnowsze