Jarosław Wałęsa

i

Autor: East News Jarosław Wałęsa

Jarosław Wałęsa sprzedał mieszkanie i kupił mercedesa [OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE]

2017-06-04 20:20

Jarosław Wałęsa w ciągu roku sprzedał mieszkanie za 650 tys. zł i kupił sobie nowy luksusowy samochód. Europoseł nie zaciąga kredytów, tylko oszczędza gotówkę i inwestuje w papiery wartościowe.

Oświadczenia majątkowe europosłów
Europoseł Jarosław Wałęsa w tegorocznym oświadczeniu majątkowym wskazał, że ma sporo oszczędności: ponad 125 tys. zł i ponad 15 tys. euro (ok. 60 tys. zł). Oprócz tego Wałęsa lokuje pieniądze w papierach wartościowych - w sumie zainwestował tak ponad milion złotych.

Ile Jarosław Wałęsa zarobił? W europarlamencie zarobił w sumie ponad 100 182,42 euro (blisko pół miliona złotych) i w ciągu roku nie zaciągnął żadnych kredytów.

Europoseł jest współwłaścicielem domu szeregowego o pow. 166 mkw i mieszkania o pow. 100 mkw. Europoseł chyba nie jest do końca pewien, ile te nieruchomości mogą kosztować, bo w oświadczeniu majątkowym wpisał enigmatycznie: wartość rynkowa. Okazuje się, że Wałęsa pozbył się jednego blisko 80-metrowego mieszkania i zarobił na transakcji 650 tys. zł.

Z oświadczenia majatkowego wynika, że w ciągu roku europoseł stał się właścicielem dwóch samochodów: dziewięcioletniego audi A4 (współwłasność) i rocznego mercedesa GLC.

 

Źródło: sejm.gov.pl

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze