Playstation, pad, kontroler

i

Autor: Pexels

Już dziś premiera „Outriders”, jednej z najważniejszych polskich gier tego roku

2021-04-01 11:57

Premiera gry „Outriders” odbędzie się 1 kwietnia 2021 roku. To jedna z najbardziej oczekiwanych gier na świecie, a za jej produkcję odpowiada polska spółka People Can Fly.

Nadszedł moment premiery „Outriders”, a więc jednej z najważniejszych polskich gier w 2021 roku. Produkcja ma się pojawić na platformie Steam 1 kwietnia o godzinie 18:00, a za jej powstanie odpowiada polskie studio People Can Fly. Jeszcze do niedawna data premiery „Outriders” planowana była na 2 lutego 2021 roku. Ostatecznie zdecydowano się jednak na przesunięcie tej daty na początek kwietnia, a wydanie pełnej wersji gry poprzedziło udostępnienie darmowej wersji demonstracyjnej.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Pomimo zbliżającej się premiery kurs akcji producenta gry „Outriders” pozostawał ostatnio bardzo stabilny (na giełdzie spółka występuje pod nazwą PCF Group). Od debiutu na giełdzie 18 grudnia 2020 roku cena akcji niemal stała w miejscu. Jednocześnie obecna wycena jest znacznie wyższa od tej z niedawnej emisji akcji (dla inwestorów indywidualnych to wzrost z 46 zł do niecałych 80 zł). Warto również pamiętać, że pierwsze notowania akcji po premierze będą dopiero we wtorek, 6 kwietnia.

Sonda
Czy będziesz grał w „Outriders” w dniu premiery?

Dostępna od 25 lutego wersja demonstracyjna gry, która ukazała się na platformy PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i Xbox One, odniosła spory sukces. Według danych SteamDB w szczycie zainteresowania grało w nią jednocześnie przeszło 55 tys. graczy, a mówimy tu tylko o jednej platformie.

Koroanwirus w Polsce, Będą obniżki czynszów. Premier Morawiecki ujawnił plan

Przeglądając pierwsze recenzje wersji demonstracyjnej gry, widać było oceny rewelacyjne, ale sporo pojawiło się także dobrych lub przeciętnych. Część z recenzentów zwracała uwagę, że gra nie do końca może konkurować z innymi tytułami „AAA” (najwyższej klasy) np. ze względu na ograniczenia w otwartym świecie. Wśród głównych zalet wymieniany był z kolei wygląd gry oraz wciągająca fabuła.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze