Wyprawka szkolna w 2022 roku to horror. Ceny artykułów są zabójcze

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS

Wyprawka szkolna

Karta podarunkowa na wyprawkę dla potrzebujących dzieci

2022-09-04 20:02

Do 11 września we wszystkich sklepach CCC w Polsce zakupić można kartę podarunkową w ramach akcji „Karta z moCCCą pomagania”, którą firma prowadzi wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem. Klienci CCC mogą zakupić kartę podarunkową i wrzucić ją do specjalnych pojemników w strefie kas. Wszystkie zakupione karty za pośrednictwem PCK trafią do potrzebujących dzieci na rzecz wsparcia ich startu w nowym roku szkolnym.

Karty podarunkowe dla dzieci

Rok szkolny wystartował. Niestety, wciąż wiele dzieci czeka na wsparcie i nową wyprawkę szkolną. Można im pomóc. - Obecnie tysiące polskich rodzin boryka się z problemem brakujących środków do życia. Przygotowanie dzieci do startu w nowy rok szkolny jest wydatkiem, na który wiele z nich nie może sobie pozwolić. Dlatego wraz z Grupą CCC podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu wspólnej akcji, której celem jest wsparcie dzieci z potrzebujących rodzin. Dzięki wsparciu klientów CCC, przekażemy karty podarunkowe, które będą mogły zostać wykorzystane na dofinansowanie zakupu obuwia przed powrotem do szkoły. W ten sposób chcemy wspólnie odciążyć domowe budżety potrzebujących rodzin. Zapraszamy do włączenia się w naszą wspólną akcję - to małe gesty, które przyczyniają się do osiągania wielkich celów – mówi Małgorzata Szukała, Kierownik Działu Promocji i Pozyskiwania Dochodów w Polskim Czerwonym Krzyżu.

Akcja "Karta z moCCCą pomagania” potrwa do 11 września, we wszystkich sklepach CCC w Polsce. W ramach programu klienci mogą zakupić dowolną liczbę kart podarunkowych o wartości 20 zł i wrzucić je do specjalnego pojemnika w strefie kas. Następnie, za pośrednictwem PCK, trafią one do najbardziej potrzebujących uczniów. Każde dziecko otrzyma wsparcie w postaci trzech kart o łącznej wartości 60 zł.

Pieniądze to nie wszystko Paweł Gruza
Sonda
Robisz zakupy w internecie?
Najnowsze