Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka nie jest już najtańszą siecią detaliczną

Kiedy zniknie Karta Moja Biedronka? Rewolucja w Biedronce

2021-03-10 9:29

Największa i najpopularniejsza sieć handlowa w Polsce zapowiedziała rewolucję. Biedronka planuje zintegrować kartę lojalnościową Moja Biedronka z aplikacją mobilną. Już wkrótce 10 milionów Polaków będzie mogła wyrzucić swoje karty do szuflady i korzystać wyłącznie z telefonu. Wierni klienci zastanawiają się jednak, kiedy całkowicie zniknie Karta Moja Biedronka. Sprawdź, co wiemy o nowych pomysłach firmy.

Biedronka szykuje się do ogromnych zmian. Sieć przygotowuje nową odsłonę aplikacji mobilnej sieci dyskontów Biedronka. Już niebawem będzie można porzucić w szufladzie Kartę Moja Biedronka, ponieważ aplikacja będzie mogła służyć jako cyfrowa wersja karty lojalnościowej. Warto przypomnieć, że Karta Moja Biedronka została wprowadzona w 2016 roku, a na chwilę obecną korzysta z niej aż 10 milionów Polaków. Nic w tym zaskakującego, bowiem dzięki Karcie można liczyć na szereg rabatów i promocji. Do tej pory miała ona fizyczną formę, ale wraz z premierą nowej wersji aplikacji Twoja Biedronka jej noszenie nie będzie już konieczne – do aplikacji będzie można wprowadzić cyfrową wersję karty i posługiwać się w sklepie telefonem. To dobra wiadomość dla osób, które płacą smartfonem, ale także dla klientów, których frustruje szukanie karty lojalnościowej w portfelu. 

Testy na koronawirusa w Biedronce! Konkurencyjna cena! Od kiedy można kupić?

Kiedy zniknie Karta Moja Biedronka?

O przygotowywaniu nowej wersji aplikacji Twoja Biedronka przedstawiciele Jeronimo Martins Polska poinformowali przy okazji prezentacji wyników finansowych firmy za ub.r.  Nowa aplikacja zapewne trafi do sklepów Google Play i App Store. Czy władze poinformowały, kiedy zniknie Karta Moja Biedronka? Niestety, nie wiadomo jeszcze, kiedy zmieniona aplikacja zostanie udostępniona użytkownikom. Natomiast jest także wysoce prawdopodobne, że osoby wykluczone cyfrowo, dalej będą mogły korzystać z rabatów i posługiwać się z kartą w wersji fizycznej. 

SPRAWDŹ: Dramatycznie niskie oprocentowanie w bankach. Gdzie warto lokować pieniądze?

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Najnowsze