Paliwo, benzyna

i

Autor: pexels

Ceny benzyny

Kierowcy nie mogą uwierzyć! Na tej promocji mogą odzyskać 2 zł na litrze!

2023-02-05 14:01

Na ponad 100 stacjach benzynowych w Polsce przez najbliższe trzy miesiące obowiązywać będzie promocja, która pozwoli zaoszczędzić 2 zł na litrze kupionego paliwa. Są jednak dwa warunki. Grupa Unimot, która jest właścicielem 106 stacji funkcjonujących pod marką Avia (stan na koniec grudnia 2022 r.) poinformowała, że z okazji drugiej rocznicy uruchomienia programu lojalnościowego Unimot Klub+ rusza ze specjalną promocją dla jego uczestników.

Ceny benzyny

Promocja zakłada, że przez najbliższe trzy miesiące można będzie uzyskać zwrot w wysokości 2 zł za litr zatankowanego na stacjach Avia oleju napędowego, benzyny lub gazu LPG. Promocja ma dwa warunki. Po pierwsze zwrot będzie obejmował maksymalnie 50 l paliwa. Po drugie skorzystać z niego mogą jedynie członkowie programu Unimot Klub+, którzy przystąpili do niego przed 1 lutego. I to już warunek trudny do spełnienia — członkami programu mogą być jedynie inwestorzy, którzy posiadają przynajmniej 100 akcji Unimot S.A. przez przynajmniej pół roku.

— Inwestorzy indywidualni są dla nas ważną grupą interesariuszy i na bieżąco podejmujemy różne działania, aby rozwijać silny akcjonariat indywidualny. Jednym z tych działań jest udostępnienie specjalnego urodzinowego benefitu, jakim jest częściowy zwrot kosztów paliwa. Jest to specjalny benefit skierowany do naszych dotychczasowych klubowiczów jako docenienie tego, że od dnia przystąpienia do Klubu są wciąż z nami – powiedział Adam Sikorski, prezes spółki cytowany w komunikacie o rozpoczęciu promocji.

Sonda
Czy na zakupach odczuwasz, że ceny poszły do góry?
Pieniądze to nie wszystko Rafał Brzoska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze