Kim jest Natalia Nitek-Płażynska? Piękna blondynka rozpoczęła prezentację „Polskiego Ładu”

2021-05-15 10:29 cha
Natalia Nitek-Płażyńska
Autor: Facebook Natalia Nitek-Płażyńska

Punktualnie o godzinie 10:00 Prawo i Sprawiedliwość zaczęło konferencję dotyczącą nowego „Polskiego Ładu”. Na scenie, jeszcze przed wkroczeniem Jarosława Kaczyńskiego zobaczyliśmy Jakuba Banaszka i Natalię Nitek-Płażyńską. Kim jest piękna blondynka, która rozpoczęła prezentację „Polskiego Ładu”? Natalia Nitek-Płażyńska to żona znanego polityka. Jakiś czas temu było o niej głośno z powodu konfliktu z niemieckim pracodawcą.

Kim jest Natalia Nitek-Płażyńska, którą zobaczyliśmy na scenie „Polskiego Ładu”? Tu nie ma mowy o przypadkowej zbieżności nazwisk! Piękna blondynka jest żoną Kacpra Płażyńskiego, który jest posłem PiS i synem współzałożyciela Platformy Obywatelskiej – Macieja Płażyńskiego. Natalia Nitek-Płażyńska jest też sopocką działaczką PiS. - Bardzo ważna jest dla mnie suwerenna, silna i sprawiedliwa Polska. Uważam, że trzeba o nią codziennie zabiegać; że wolność nie jest nam dana raz na zawsze – pisze o sobie na swoim Facebooku. O Nitek-Płażyńskiej zrobiło się głośno w całej Polsce jakiś czas temu, gdy potajemnie nagrała swojego pracodawcę Hansa G., gdy ten ubliżał Polakom – mówił, że jest „hitlerowcem” i „zabiłby wszystkich Polaków”.

Polski Ład: Premier zapowiada 12tys. złotych dla kolejnych dzieci
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze