senior telefon

i

Autor: jcfrog/pixabay.com

Operator komórkowy

Klienci jednego z największych operatorów komórkowych z kłopotami. Nie działają im komórki!

2023-05-16 4:27

W kwietniu 2023 roku T-Mobile wyłączył sieć 3G. Osoby posiadające starsze telefony niedostosowane do obsługi nowszych technologii borykają się teraz z uciążliwymi niedogodnościami.

T-Mobile wyłączył sieć 3G. Klienci zgłaszają utrudnienia

Wyłączenie sieci 3G zapowiada większość operatorów komórkowych. Pod koniec kwietnia br. taką decyzję podjął T-Mobile co przysporzyło wielu kłopotów klientom posiadającym starsze modele telefonów. 

"O stopniowym wygaszaniu standardu 3G informowaliśmy naszym klientów już od 2021 r. Mimo szerokich i licznych kampanii zachęcających do bezpłatnej wymiany kart SIM nadal trafiają do nas zgłoszenia od klientów, którzy korzystają ze starych kart SIM czy telefonów niepozwalających na korzystanie z LTE/5G i VoLTE. Takim klientom staramy się jak najszybciej pomóc i umożliwić im swobodne korzystanie z naszej sieci" - informuje biuro prasowe T-Mobile cytowane przez TVN 24 Biznes.

Operator komórkowy zapewnia o stałym monitorowaniu sieci

Jak podkreśla Business Insider, osoby, które nie posiadają nowych kart SIM mogą mieć problem z nawiązywaniem lub odbieraniem połączeń oraz dostępem do internetu. W najgorszej sytuacji są klienci posiadający telefony komórkowe sprzed 2016 roku. 

"Wzmacniamy jej zasięg (sieci) w miejscach, w których klienci sygnalizują nam jego mniejszą moc – na bieżąco reagujmy na każde zgłoszenie" - podkreślają przedstawiciele T-Mobile. 

Sonda
Czy pozbywasz się starych telefonów?
Pieniądze to nie wszystko - Leszek Balcerowicz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze