Kaufland

i

Autor: Cezary Pecold/SUPER EXPRESS

Nie przegap!

Kochamy takie promocje. Masło w Kauflandzie za 3,99 zł!

2023-03-25 9:57

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, powoli wpadamy w szal zakupów. W sobotę 25 marca warto wybrać się do sklepów sieci Kaufland. Jeszcze tylko tego dnia możemy skorzystać z dobrej promocji na masło i kupić ten podstawowy produkt w cenie jakiej dawno nie było. Zobacz, co trzeba zrobić?

Kaufland –  mega promocja na masło

Promocja na masło jest jedną z najbardziej oczekiwanych przez klientów. Doskonałą ofertę przygotował Kaufland. W sobotę 25 marca we wszystkich sklepach sieci możemy kupić Masło Polskie ekstra firmy Mlekovita w cenie 3,99 zł za opakowanie 200 g. Promocja jest ważna tylko z kartą Kaufland Card. W tej cenie możemy kupić aż 6 sztuk na pierwszy paragon na osobę dziennie. Przy zakupie powyżej 6 sztuk lub nabyciu na drugi lub następny paragon obowiązuje cena 6,99 zł.

Jak zdobyć kartę Kaufland Card?

Nowy program lojalnościowy sieci Kaufland jest dostępny dla klientów od 2 marca. Dzięki Kaufland Card możemy kupować w atrakcyjnych cenach oraz otrzymać kupony rabatowe. Każde zakupy będą premiowane punktami, które dadzą dodatkowe zniżki. a każdą wydaną złotówkę klienci otrzymają 1 punkt na swojej karcie. Otrzymane punkty można wymienić nie tylko na rabaty w sieci Kaufland, ale także u partnerów m.in. Flixbus i BookBeat, Kartę można pobrać z bezpłatnej aplikacji Kaufland. Można ją też odebrać w sklepach: od kasjera lub w punkcie informacyjnym. Kartę plastikową możesz zarejestrować od razu w markecie – wystarczy, że zeskanujesz ją na terminalu, który znajduje się w punkcie informacyjnym i będziesz postępować zgodnie z wyświetlającymi się na ekranie krokami rejestracji. Do jednego konta mobilnego możesz podłączyć maksymalnie 5 kart.

masło w Kauflandzie za 3,99 zł

i

Autor: Materiały prasowe masło w Kauflandzie za 3,99 zł
Sonda
Czy robisz zakupy w Kaufland?
Tańczące z promocjami 23.03.2023
Najnowsze