Z pistoletem po hot doga

i

Autor: PAWEŁ KICOWSKI / SUPER EXPRESS

Koniec kultowych hot-dogów w IKEA. Klienci będą wściekli

2021-02-05 20:39

Ta wiadomość wkurzyła klientów IKEA. W sieci meblowej od jakiegoś czasu nie można kupić kultowych hot- dogów. Co dziwne w IKEA wciąż dostępne są dania na wynos zarówno te serwowane w restauracji, jak i te sprzedawane w barze. Wyjaśniamy, czy to naprawdę koniec kultowych hot-dogów, czy też wrócą jeszcze do menu popularnego marketu meblowego?

Klientów IKEA rozczarował i rozwścieczył fakt, że co najmniej od kilku tygodni nie mogą kupić kultowych hot-dogów. Nie dość, że niedawno sieć podniosła ich cenę ze złotówki do 2 zł., to teraz nie sposób kupić legendarnej bułki z parówką nawet w tej wyższej cenie. Co dziwne, IKEA serwuje bułkę z kiełbasą i burgera oraz wszelkie inne dania na wynos zarówno z restauracji, jak i baru. Dlaczego więc zniknęły kultowe hot-dogi? Za wyjaśnienie podejrzanego zniknięcia legendarnej kanapki hot-dog zabrali się dziennikarze „Rzeczpospolitej”. Napisali do biura prasowego sklepu IKEA z prośba o wyjaśnienie dlaczego hot-god zniknął z menu sklepu meblowego. I czy już nigdy klienci sklepu nie będą mogli kupić w IKEA hot-doga, czy też pyszna i kultowa kanapka za jakiś czas pojawi się w sprzedaży. Jak się okazało hot-dogi z IKEA powrócą. Ich niedostępność związana jest z koronawirusem, a dokładnie z obostrzeniami, które nałożone zostały na gastronomię. Chodzi konkretnie o zakaz spożywanie posiłków w miejscu publicznym, bo to wiąże się z koniecznością ściągnięcia maseczki i odsłonięcia nosa oraz ust.

Sędzia Anna Maria Wesołowska o lockdownie!

- Hot dogi IKEA będą ponownie szeroko dostępne po zniesieniu obostrzeń i powrocie do warunków sprzyjających wzajemnym kontaktom – napisało Biuro prasowe IKEA. Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich tych dla których wizyta w IKEA obowiązkowo wiązała się ze zjedzeniem pysznego hot-doga.

Express Biedrzyckiej - Jan Maria Jackowski: Rozumiem rozgoryczenie nauczycieli
Najnowsze