Rossmann

i

Autor: Rossmann Rossmann GO – nowy wymiar zakupów. Obsłużysz się sam, również w iławskiej drogerii!

Koronawirus w Polsce. TANIE środki do dezynfekcji w Rossmann

2021-03-18 13:39

Środki ochrony osobistej w czasie szalejącej pandemii są produktami pierwszej potrzeby. To nie tylko obowiązkowe do noszenia maseczki, ale też rękawiczki i środki do dezynfekcji rąk czy też powierzchni. Warto je kupić w sieci sklepów Rossmann, gdzie do końca marca są w promocyjnych cenach. Ich skuteczność jest bardzo duża, usuwają nawet do 99,9 proc. wirusów.

Rossmann w trosce o nasze zdrowie w najnowszej promocji ma środki do dezynfekcji rąk i powierzchni. To w sytuacji, gdy codziennie mamy tysiące zakażeń koronawirusem, artykuły pierwszej potrzeby. Warto je kupić, bo są dużo tańsze niż zwykle.

REWELACYJNE promocje w Biedronce. Wielki koszyk zakupów za połowę ceny, a sery, zupy, słodycze i produkty vege za DARMO! [GALERIA]

Aerozol marki Lysol do dezynfekcji powierzchni 400 ml kosztuje teraz 16,99 zł. Aerozol może być stosowany na powierzchniach, takich jak prysznic, toaleta, klamki, a także na powierzchniach mających kontakt z żywnością np. blaty kuchenne. W promocji jest też płyn do dezynfekcji prania 720 ml, który pozwala na skuteczne pozbycie się bakterii i wirusów nawet przy praniu w niskich temperaturach. Kosztuje 10,99 zł. Oba te produkty zabijają 99,9 % bakterii i wirusów. Jednocześnie posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

 Lysol, aerozol do dezynfekcji powierzchni

i

Autor: materiały prasowe Lysol, aerozol do dezynfekcji powierzchni

W promocji mamy też chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni, 15 sztuk marki Medisept, 15 sztuk w cenie 4,49 zł oraz płyn do dezynfekcji powierzchni o zapachu neutralnym 500 ml za 19 ,99 zł. Możemy też kupić bezdotykowy aplikator mydła w płynie Dettol, kosztuje teraz tylko 23,99 zł.

Sonda
Co najczęściej kupujesz w Rossmanie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze