koronawirus

i

Autor: materiały prasowe

Koronawirus w Polsce. WARS S.A. dostarczy posiłki lekarzom i pielęgniarkom

2020-03-19 16:44

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa na całym świecie jest bardzo trudna. Na szczególne uznanie zasługują zatem pracownicy służby zdrowia i instytucji badawczych, którzy pracują na pierwszej linii ognia, często narażając swoje zdrowie. Pandemia to także czas wyjątkowej mobilizacji społeczeństwa i wzajemnej pomocy. Coraz więcej firm i restauracji decyduje się na darmowe dostawy żywności do pobliskich szpitali, WARS S.A. ogłosił właśnie takowe wsparcie dla Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów w Warszawie.

Pandemia koronawirusa to nie tylko wielki sprawdzian dla działań rządu i służby zdrowia, ale także czas wielkiej mobilizacji wśród zwykłych obywateli. To właśnie teraz niezwykle ważna jest wzajemna pomoc i zrozumienie. Na szczęście, w internecie można znaleźć coraz więcej budujących informacji. Sklepy i firmy zajmujące się produkcją odzieży szyją maseczki, a lokale gastronomiczne dostarczają darmowe posiłki pracownikom szpitali.

Czytaj również: Koronawirus w Polsce. Darmowa dostawa zakupów z Biedronki, Lidla i Carrefoura dla seniorów

WARS S.A. od lat obsługuje wagony gastronomiczne w polskich pociągach. Spółka w ramach podziękowania za wyczerpująca pracę i walkę z epidemią na pierwszej linii frontu, zdecydowała się dołączyć do akcji #Gastropomaga. Od czwartku, 19 marca spółka będzie dostarczać posiłki lekarzom i pielęgniarkom z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów. Niezwykle cieszy, że w dobie globalnego zagrożenia potrafimy się wspierać i działać wspólnie.

 

 

Najnowsze