Krzysztof Ibisz

i

Autor: WBF

Krzysztof Ibisz w Cyberpunk 2077. Jaka jest jego rola w grze CD Projekt?

2020-12-09 10:36

To już dziś! Po wielu latach czekania wreszcie odbędzie się premiera Cyberpunk 2077! Gra CD Projekt oficjalnie trafi do sprzedaży! Polski producent gier przygotował z tej okazji wieczór premierowy, który będzie transmitowany w telewizji. Co ciekawe, z Cyberpunk 2077 związany jest słynny polski prezenter, Krzysztof Ibisz. Jaka jest jego rola w grze CD Projekt? Gdzie oglądać premierę Cyberpunk 2077? Sprawdźcie!

9 grudnia 2020 roku, to data, którą każdy fan gier powinien mieć podkreśloną w kalendarzu. Tego dnia odbywa się premiera długo wyczekiwanej gry CD Projekt, czyli "Cyberpunk 2077". Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia 2020 roku na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której Cyberpunk 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

Cyberpunk 2077 to katastrofa? CD Projekt oddaje pieniądze niezadowolonym klientom. Jak dostać zwrot?

Tuż przed oficjalnym startem sprzedaży, 9 grudnia o godzinie 20 rozpocznie się uroczysta gala premierowa "Cyberpunk 2077". CD projekt stanął na wysokości zadania i przygotował wydarzenie najwyższej klasy. Wieczór Premierowy transmitowany będzie w Polsat Games! Transmisja o godz. 20:00 i obejrzycie ją w telewizji na kanale Polsat Games oraz na Twitchu i YouTubie.

To nie wszystko! W studiu premierowym pojawią się największe gwiazdy! Wydarzenie poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agnieszka Borysiuk, a wśród gości pojawią się m.in. Mike Pondsmith, twórca papierowego systemu RPG, przedstawiciele CD PROJEKT RED, w tym Marcin Blacha, Sebastian Kalemba i Paweł Sasko, a także streamerzy i influencerzy!

ZOBACZ TEŻ: Cyberpunk 2077: Data i godzina premiery. Gdzie kupić grę CD-Projekt Red?

premiera gry Cyberpunk przesunięta na grudzień | ESKA XD- Blogier #8

- W dniu telewizyjnej premiery Cyberpunk 2077 Polsat Games uruchomi wyjątkową oprawę antenową, nawiązującą do Night City, czyli miasta, w którym odbywa się akcja gry. Unikalna scenografia obecna będzie także w studiu kanału, w którym o godzinie 20:00 wystartuje czterogodzinny program w całości poświęcony najnowszej produkcji CD PROJEKT RED - twórców serii gier o Wiedźminie - zapowiada Telewizja Polsat Games.

Nowa gra CD-Projektu premierę w Polsce będzie mieć dokładnie 10 grudnia o godzinie 1:00 czasu CET. Premiera Cyberpunk 2077 na PC i Stadię jest zaplanowana na godzinę 1:00 czasu polskiego i odbędzie się w tym samym momencie dla wszystkich graczy. Premiera gry CD-Projekt na konsolach zależy od czasu lokalnego i odbędzie się o północy w każdej strefie czasowej.

"Cyberpunk 2077" będzie grą łączącą elementy akcji i RPG. Ma ukazać się na komputery, Playstation 4 i Xbox One. Podobnie jak w przypadku „Wiedźmina”, „Cyberpunk 2077” nie jest w pełni autorskim pomysłem polskiego studia. To adaptacja gry fabularnej „Cyberpunk” wydanej w 1988 roku. Będzie to miks gry RPG i strzelaniny pierwszoosobowej. Jak wskazuje tytuł, gra wideo będzie kontynuacją pierwowzoru, osadzoną 57 lat później. Gracze mają mieć do dyspozycji otwarty świat z sześcioma różnorodnymi regionami, osadzony w dystopijnej, futurystycznej Kalifornii. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze