Księżna Diana i książę Harry

i

Autor: EAST NEWS Księżna Diana i książę Harry

Wiemy, ile książę Harry odziedziczył w spadku po księżnej Dianie. Prawda o jego majątku po odcięciu od rodziny królewskiej odbiera mowę!

2021-03-09 19:11

Wciąż nie milkną echa wywiadu, którego książę Harry i Meghan Markle udzielili Oprah Winfrey. Syn księcia Karola zdradził w nim, że rodzina królewska odcięła ich od pieniędzy i utrzymują się ze spadku, który zostawiła mu jego matka, księżna Diana. Dotarliśmy do prawdy o jego majątku, która wręcz zwala z nóg. Te kwoty są gigantyczne i zdecydowanie starczyłyby na pławienie się w luksusach kilku pokoleń księcia!

CBS zapłaciło 7 - 9 milionów dolarów za prawa do wywiadu, którego książę Harry i Meghan Markle udzielili Oprah. Małżeństwo, które zdecydowało się ujawnić prawdę o tym, dlaczego zdecydowało się opuścić szeregi brytyjskiej rodziny królewskiej, zadeklarowało, że nie wzięło za tę rozmowę żadnych pieniędzy. Całość trafiła więc na konto dziennikarki, której majątek szacuje się na 2,7 mld dolarów. Książę Harry przyznał, że rodzina królewska odcięła ich od pieniędzy i teraz utrzymują się ze spadku, który zostawiła mu jego matka.

NIE PRZEGAP: "Żenada panie Bartku", aktor rozkręcił grubą aferę! Teraz składa broń. Jest komentarz!

Księżna Diana po rozwodzie dostała od 17 do 20 mln funtów, co roku jej konto zasilały też setki tysięcy funtów z tytułu alimentów. Pieniądze zostały zainwestowane, a część jej osobistych przedmiotów, takich jak kreacje, czy drogocenna biżuteria, zostały sprzedane. Majątek księżnej w równych częściach podzielono pomiędzy dwóch jej synów, Williama i Harry'ego.

Księżna Diana zostawiła synowi fortunę. Książe Harry i Meghan Markle mają na koncie setki miliony dolarów

Choć sporą część majątku księcia stanowią pieniądze, jakie zostawiała mu księżna Diana, to należy również wspomnieć o jego innych źródłach dochodu. Każdego roku aż do 2020 roku, królowa Elżbieta wypłacała mu 2 mln funtów z Suwerennego grantu, który przypada na rodzinę królewską. Książę Karol wypłacał również swoim synom kolejne 2 mln funtów rocznie za wypełnianie obowiązków służbowych. 

Harry'emu i jego bratu przypada także 14 milionów funtów z majątku ich prababci. Książę Harry przez wiele lat służył też w wojsku. Według doniesień "Forbes" z tego tytułu dostawał 40 - 50 tysięcy funtów rocznie. Książę Harry i Meghan Markle po tym, jak wystąpili z rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, nie muszą się martwić, że ich źródełko z pieniędzmi wyschnie. Małżeństwo założyło firmę zajmującą się produkcją filmową, telewizyjną i streamingową. Niedawno podpisali kontrakty na setki milionów dolarów z tak giantycznymi koncernami, jak Netflix, który ma już 193 milionów subskrypcji, czy Spotify. Meghan Markle i książe Harry prowadzili także rozmowy z Disney'em i Apple.

NIE PRZEGAP: Erotyczne nagranie z Anną Muchą trafiło do sieci. Przeżywała orgazm i została nakryta! SZOKUJĄCE WIDEO

Według doniesień "The Sun" Harry i Meghan zarobią od 49 do 99 milionów dolarów.

- To oszałamiająca umowa. Nigdy wcześniej hollywoodzkie studio nie dotarło do brytyjskiej rodziny królewskiej - to historyczne - mówi Jonathan Shalit, guru public relations.

Shalit twierdzi, że książę Harry i Meghan Markle mogą dostać premie od Netflixa, które zwiększą ich dochody do 239 milionów dolarów.

Para zamieszkała w Kalifornii w rezydencji wartej 14 milionów dolarów, w galerii niżej znajdziecie jej zdjęcia. Robi wrażenie? 

NIE PRZEGAP: Widzowie TVP zobaczyli Edytę Górniak i nie mogą uwierzyć, co się z nią dzieje! "Wyglądała TRAGICZNIE"! [ZDJĘCIA]

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Najnowsze