150 zł - kto dłużej musi pracować na zdobycie tej sumy? SPRAWDŹ! [QUIZ]

2019-10-01 16:25 Red.
Praca w woj. śląskim
Autor: tpsdave, pixabay.com Praca w woj. śląskim

Za 150 zł można zapełnić koszyk w popularnych dyskontach lub wydać na ubranie w sieciówkach. Dla wielu Polaków to spora suma, zważywszy, że w 2019 roku pensja minimalna wynosi 2250 zł brutto, czyli około 1634 zł netto. Zatrudniony z najniższym ustawowym wynagrodzeniem musi przepracować niemal dwa dni, aby dorobić się 150 zł. A ile np. Robert Lewandowski? Sprawdź się w naszym quizie!

Dla jednych dniówka po ciężkiej zmianie w pracy, dla innych to zapłata za dwa dni harówki. Są tacy, którzy nawet nie zwracają uwagi, kiedy na ich konto wpada im 150 zł. Dlaczego? Bo potrzebuję do tego raptem kilku sekund, a czasem nawet mniej niż jedną sekundę! Wiesz, ile czasu potrzebuje nauczyciel, lekarz i policjant na zarobienie wspominanej kwoty? Albo jak długo kapitan polskiej reprezentacji musi kopać w piłkę, aby jego konto zasiliła suma 150 złotych? Sprawdź!

ZOBACZ TEŻ: Ranking zarobków. W jakim czasie można zarobić 150 złotych? [WIDEO]

Załóż konto i odbierz 200 zł premii w gotówce!

Jak Ty możesz zdobyć nawet 200 zł premii

Nie trzeba być znanym sportowcem, politykiem czy prezesem światowego koncernu. Wystarczy wejść na stronę Alior Banku i założyć nowoczesne konto osobiste!

Najnowsze