Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

To jest hit!

Kultowa promocja w Biedronce. Masło w rekordowo niskiej cenie!

2023-02-11 5:53

Sobota to czas wzmożonych zakupów, zwłaszcza, że w najbliższą niedzielę sklepy są zamknięte. Rewelacyjną ofertę na ten dzień przygotowała Biedronka. Tylko w sobotę 11 lutego możemy kupić masło, w cenie jakiej od dawna nie było. Sprawdź warunki promocji w Biedronce.

Promocja w Biedronce – ile zapłacimy za masło?

Promocja na masło jest jedną z najbardziej oczekiwanych przez klientów. Cena tego produktu osiągała nawet 10 zł, chociaż ostatnio nieco spadła. Nic dziwnego, że wszyscy klienci polują na okazje, przy szalejącej drożyźnie liczy się każda złotówka. Wart więc skorzystać z promocji w Biedronce. Tylko w sobotę 11 lutego we wszystkich sklepach dyskontu możemy kupić masło extra Mleczna Dolina w cenie 3,99 zł za opakowanie 200 g.

Co trzeba zrobić, żeby tyle zapłacić? Musimy mieć kartę Moja Biedronka lub aplikację Biedronka i kupić dwa opakowania. Limit dzienny na kartę Moja Biedronka to 6 opakowań. Cena regularna masła Mleczna Dolina - 5,99 zł za opakowanie.

To nie jedyne promocje na masło w Biedronce. Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją masło klarowane Mleczna Dolina kosztuje aż o 9 zł mniej. Za opakowanie o wadze tylko zapłacimy 14, 99 zł, zamiast 23,99 zł. Limit dzienny 2 opakowania na kartę Moja Biedronka. Dużo tańsza jest też masło ekstra osełka Mlekovita. Duże opakowanie o wadze aż 500 g w promocji jest w cenie 11,99 zł. Regularna cena to 17,99 zł.

Masło, Biedronka

i

Autor: Materiały prasowe Masło, Biedronka
Sonda
Kupujesz masło czy margarynę?
Tańczące z promocjami 09.02.2023
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze