Już jutro kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC za jedyne 19.95!

i

Autor: materiały prasowe Już jutro kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC za jedyne 19.95!

Promocja KFC

Kultowy Wtorkowy Kubełek KFC wraca w zaskakująco niskiej cenie!

2023-03-08 2:50

Doskonała wiadomość dla fanów KFC! Legendarny Wtorkowy Kubełek właśnie powraca do restauracji KFC w całej Polsce. Aż 14 kawałków kurczaka w sekretnej panierce autorstwa Colonela Sandersa, w tym 4 Strips, 8 Hot Wings oraz 2 kawałki kurczaka Kentucky w super promocji będzie dostępnych w ofercie KFC już od 28 lutego.

Wtorkowy Kubełek - wyjątkowa promocja w KFC

Wtorkowy Kubełek to jedna z najbardziej wyczekiwanych promocji w KFC, a powrót kubełka w lutym staje się już powoli zimową tradycją marki. Za każdym razem, gdy tylko Wtorkowy Kubełek pojawia się w KFC, cieszy się ogromną popularnością. Jego sława jest tak wielka, że od razu po zakończeniu promocji fani KFC pytają w mediach społecznościowych marki, kiedy rozpocznie się jego kolejna edycja. Wtorkowy Kubełek to zdecydowanie bardzo atrakcyjna cenowo propozycja. Marka z myślą o miłośnikach złocistego i pysznego kurczaka zaproponowała promocję, dzięki której więcej osób będzie mogło sobie pozwolić na rozsmakowanie się flagowym produktem KFC. We Wtorkowym Kubełku za jedyne 19,95 zł dostaniemy aż 14 kawałków złocistego i soczystego kurczaka KFC, w tym 4 Stripsy, 8 Hot Wings oraz 2 kawałki kurczaka Kentucky. Tegoroczna promocja Wtorkowego Kubełka rozpocznie się 28 lutego i potrwa aż do 4 kwietnia. Będzie dostępna tylko w opcji do zamówienia na miejscu w restauracjach.

Kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC za jedyne 19.95!

i

Autor: materiały prasowe Kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC za jedyne 19.95!

Kubełek KFC - unikalny smak i polskie produkty

Kubełki KFC, które w ubiegłym roku obchodziły swoje 65. urodziny, są najbardziej charakterystyczną pozycją w menu restauracji. Chociaż wielu próbowało odtworzyć smak panierki KFC, oryginał jest tylko jeden. Nie powinno to dziwić bowiem niepowtarzalna receptura pysznego kurczaka KFC została stworzona przez założyciela restauracji KFC – Colonela Harlanda Sandersa i od 1940 roku pozostaje sekretem. Oryginalny przepis strzeżony jest w specjalnym sejfie w Louisville w stanie Kentucky. Jedyne, co do tej pory wiemy to fakt, iż w skład panierki wchodzi 11 ziół i przypraw, a dwie z nich to pieprz i sól. Z uwagi na konieczność ujawnienia receptury, która od 80 lat pozostaje niezmienna, przepis na panierkę nie został nigdy opatentowany. W 1957 roku po raz pierwszy kawałki kurczaka KFC zostały sprzedane właśnie w kubełku i do dziś jest on wierny Chociaż potrawy KFC mają rodowód w dalekiej Luizjanie, to zdecydowana większość składników pochodzi z Polski.

Sonda
Czy korzystasz z oferty KFC?
Tańczące z Promocjami 23.02
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze