Kwarantanna w domu. Empik uruchamia swoje usługi premium za darmo!

2020-03-18 14:26 KaJa
Audiobooki i e-booki za darmo! Jak uzyskać dostęp do Empik Premium?
Autor: Materiał Prasowy/Empik Audiobooki i e-booki za darmo! Jak uzyskać dostęp do Empik Premium?

Epidemia koronawirusa wymaga nie tylko szczególnych działań rządu i służby zdrowia, ale przede wszystkim jest sprawdzianem dla odpowiedzialności całego społeczeństwa. Zewsząd płyną apele, aby bez konieczności nie wychodzić z domu i ograniczyć przebywanie w dużych skupiskach ludzi do absolutnego minimum. Coraz więcej firm przyłącza się do akcji #zostańwdomu i oferuje swoje usługi online za darmo. Również Empik zdecydował na bezpłatne udostępnienie swojej flagowej usługi Empik Premium na 60 dni.

Siedzenie w domu nie musi być nudne. W sytuacji gdy zależy od tego nasze życie i zdrowie warto wykorzystać go na wspólne spędzanie czasu. W ramach wspierania akcji #zostańwdomu Empik zdecydował się uruchomić usługę Empik Premium na 60 dni całkowicie za darmo. Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do Empik Premium należy wejść na stronę www.empik.com/czas-w-domu. i podać swojego maila, na którego przesłany zostanie specjalny kod aktywacyjny. Daje on dostęp do wszystkich możliwości i usług konta Empik Premium.

Czytaj również: Co koronawirus robi z płucami człowieka?

Empik Premium to szeroki pakiet korzyści w postaci nielimitowanego dostępu do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Wybierając tę usługę można korzystać również z bezpiecznej i darmowej dostawy swoich zamówień kurierem i do paczkomatów. To również specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com.

Sprawdź także: Koronawirus a prawa pracownika

To jednak nie wszystko, Empik organizuje również e-spotkania autorskie i zaprasza najmłodszych na warsztaty naukowe realizowane online. W dniach 24 - 26 marca o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Na dzieci czeka zaś, cykl warsztatów online pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!”. Młodzi naukowcy biorący udział w programie pokażą jak bezpiecznie przeprowadzać ciekawe eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, jakie wszyscy mają w domach.

Zobacz jak dezynfekować przedmioty codziennego użytku

Najnowsze