Kaufland

i

Autor: PIOTR GAJEK/SUPER EXPRESS startuje Wielka Letnia Loteria Kaufland

Ogromna loteria Kauflandu! Samochody i 2400 innych nagród do wygrania. Jak grać?

2022-06-14 19:14

Lato tego roku może być naprawdę gorące. Już 15 czerwca rozpocznie się Wielka Letnia Loteria Kaufland. Wszyscy klienci dokonujący zakupów z kartą PAYBACK otrzymają od kasjera los-zdrapkę. Każdy taki los to szansa na jedną z ponad 2400 nagród. Do wygrania są samochody, karty podarunkowe do zrealizowania w sklepach sieci, zestawy produktów Kaufland oraz nagrody od partnerów PAYBACK – karty podarunkowe, paliwowe i bilety do kina.

Wielka Letnia Loteria w Kauflandzie

15 czerwca startuje Wielka Letnia Loteria Kaufland. Uczestnicy programu PAYBACK mają okazję do zdobycia atrakcyjnych nagród, ponieważ każdorazowe zakupy z użyciem karty PAYBACK to jeden los w postaci zdrapki i szansa na wygraną. Zasady są proste – po otrzymaniu od kasjera losu-zdrapki należy sprawdzić, czy pod srebrnym polem kryje się nagroda natychmiastowa.

W puli tych nagród znajdują się karty paliwowe do zrealizowania na stacjach BP, bony do sklepów z artykułami dla zwierząt MAXI ZOO i marketów remontowo-budowlanych PSB Mrówka oraz podwójne bilety na emocjonujące seanse filmowe w Multikinie. Szczęśliwcy otrzymają swoje nagrody po wypełnieniu formularza na Kaufland.pl/loteriaPAYBACK – potrzebny do tego będzie kod ze zdrapki i numer karty PAYBACK, przy użyciu której zrobione zostały zakupy.

Pieniądze to nie wszystko. Hanna Gronkiewicz-Waltz

Losowanie nagród

Poza nagrodami natychmiastowymi wszystkie zdrapki biorą również udział w losowaniu nagród głównych, czyli trzech samochodów marki BMW, kart podarunkowych do wykorzystania w sieci Kaufland oraz wyjątkowych zestawów produktów na udane lato. Aby wziąć udział w losowaniu, należy zarejestrować kod spod zdrapki na stronie loterii dostępnej pod adresem Kaufland.pl/loteriaPAYBACK i koniecznie zachować oryginalną los-zdrapkę oraz swoją kartę PAYBACK do końca trwania loterii, ponieważ będą potrzebne w razie wygranej.

W każdej zdrapce klienci znajdą również kupony umożliwiające zbieranie dodatkowych punktów podczas kolejnych zakupów w sklepach Kaufland oraz na stacjach BP. Loteria trwa od 15.06 do 13.07.2022 r. Szczegółowy regulamin oraz zasady dotyczące odbioru nagród, są dostępne na stronie: kaufland.pl/loteriaPAYBACK

Sonda
Czy robisz zakupy w Kaufland?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze