Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Lidl – MEGA promocja na pieluszki. Kupisz je dużo taniej, już za 30 gr!

2021-03-11 13:53

Rodzice maluchów jak najszybciej powinni pójść na zakupy do Lidla. Już od dziś, 11.03 do wyczerpania zapasów, marki Lupilu mogą kupić aż o 30 proc. taniej. Do wyboru mamy pieluszki premium comfort Junior, Maxi lub Midi – super chłonne, z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka. Cena za sztukę od 29 groszy.

W trosce o wygodę najmłodszych i zadowolenie rodziców, sieć Lidl Polska przygotowała wyjątkową ofertę w ramach marki Lupilu. Promocja potrwa od czwartku, 11.03 do wyczerpania zapasów i dotyczy pieluszek Lupilu, w jakości premium comfort, w rozmiarach 3 (midi), 4 (maxi) oraz 5 (junior). Możemy je kupić aż o 31 proc. taniej. Cena jednego opakowania – 27,99 zł.

Zobacz też: Biedronka – NOWE super promocje. Kiełbasa za 90 gr, jajka za 30 gr, tanie mięso!

Promocja dotyczy dużych opakowań jumbo bag, w których znajduje się 98 szt., 82 szt. oraz 70 szt. Dzięki technologi flash dry pieluszki zapewniają natychmiastową suchość. Są superchłonne i miękkie jak bawełna. Maluszek prześpi spokojnie 12 godzin. Co najważniejsze, pieluszki posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. W Lidlu kupimy też biodegradowalne chusteczki nawilżane dla dzieci Lupilu 72 szt., 2 opakowania w cenie 5 zł.

Zrób to sam: obrazek one line art – łatwa i efektowna dekoracja DIY

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze