godziny dla seniora/Biedronka

i

Autor: materiały prasowe godziny dla seniora/Biedronka

Biedronka – NOWE super promocje. Kiełbasa za 90 gr, jajka za 30 gr, tanie mięso!

2021-03-11 4:05

W czwartek 11.03. Biedronka rusza z nową promocją. W sklepach sieci mamy okazję zaoszczędzić sporo pieniędzy kupując produkty w atrakcyjnych cenach a niektóre z nich dostać za darmo. Z pewnością warto kupić dużo taniej filety z kurczaka czy łopatkę wieprzową, wędliny za złotówkę czy jajka za grosze. Przypominamy, że do końca marca codziennie możemy dostać vouchery na kolejne zakupy.

W ramach akcji „Oszczędzaj połowę” w czwartek dostaniemy vouchery na kartę Moja Biedronka na kolejne zakupy w wysokości 50 proc. wydanych pieniędzy na chusteczki nawilżające Dada i 7 zł, jak kupimy kawę Cafe’d Or Gold. W piątek i w sobotę dostaniemy na voucher 5,95 zł za dużą czekoladę Milka i 50 proc, wartości wszystkich kosmetyków L’Oreal i Garnier. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania. Karta Moja Biedronka jest niezbędna, żeby kupić łopatkę wieprzową za 7,99 zł/kg i świeży filet z piersi kurczaka w cenie 8,75 zł ( tylko 12 i 13.03.) oraz mleko UHT 3,2 proc, pod warunkiem, ze kupimy 12 opakowań.

Bony żywnościowe w Biedronce. Dyskont musi je rozdać klientom

Mamy też propozycję dla fanów wędlin, drugie opakowanie wszystkich paczkowanych produktów firmy Tarczyński kupimy za złotówkę. Jeszcze tańsza jest kiełbasa śląska, z karta moja Biedronka kilogram kosztuje tylko 8,90 zł. Jeśli wolimy ryby – mamy świeżego pstrąga tęczowego patroszonego w cenie 1,99 zł/100 g. jako z chowu ściółkowego kupimy za 0,32 zł. Opłaca się też kupić dwa opakowania warzyw w puszkach i słoikach – drugie za połowę ceny i bakalii. Tu druga paczka jest tańsza o 40 proc. Do końca tygodnia pierogi i domowe zupy, soki i smoothie dostaniemy za darmo - jak kupimy 2 opakowania, trzecie jest gratis. Jak zawsze w Biedronce znajdziemy też owoce i warzywa w dobrej cenie. Mandarynki kupimy za 2,99 zł/kg, zielone awokado – 16,90 zł/kg, brokuł - 2,99 zł za sztukę, a pęczek świeżych rzodkiewek kosztuje 0,99 zł.

Sprawdź w galerii promocje Biedronki

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Jak mąka do czego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze