Lidl rozdaje 1000 zł. Banalny sposób, żeby dostać pieniądze

2020-08-07 13:54 Karolina Januszek
Lidl sklep
Autor: Shutterstock Lidl sklep

Epidemia koronawirusa ma przełożenie na rynek pracy, ofert jest mniej, a chętnych więcej. Są jednak branże, które z obecną sytuacją radzą sobie nieco lepiej niż pozostali. Tak jest w handlu, który po lekkich spadkach w czasie lockdownu zaczyna powoli się odbijać i rekrutuje nowych pracowników. Lidl wprowadził wewnętrzny proces systemowy, za polecenie nowej osoby można otrzymać 1000 złotych premii. Jest jednak pewien haczyk.

Sieć Lidl postanowiła uruchomić wewnętrzny proces rekrutacji „Poleć pracownika”. Za polecenie nowej osoby do pracy można dostać premię w wysokości 1000 złotych. Aby jednak tak się stało należy spełnić jeden warunek. Pierwsza część bonusu w kwocie zostanie wypłacona po pierwszym przepracowanym miesiącu poleconego pracownika, a pozostała część po 6 miesiącach.

Czytaj również: 700 tys. zł - tyle każdego dnia próbują wyłudzić oszuści na cudze nazwiska!

- Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania w obszarze rekrutacji, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego narzędzia. W przypadku zatrudnienia osoby, którą poleci pracownik, wysokość premii dla pracownika wynosi 1000 zł – jest wypłacana w dwóch transzach: 200 zł netto po pierwszym przepracowanym miesiącu i 800 PLN netto po przepracowanych sześciu miesiącach – wyjaśniała w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.


Sprawdź także: Bądź czujny. Nie daj się oszukać na wakacyjnych ofertach

Warsztaty szydełkowania z artystyczną piwnicą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze