Lidl

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Lidl online. Zakupy w Lidlu w Poznaniu przez internet. Jak złożyć zamówienie?

Lidl spełnia życzenia na święta!

2020-11-27 15:16

W aplikacji Lidl Plus, już od piątku, 27 listopada, pojawiły się wyjątkowe okazje, a klienci sami będą mogli zdecydować, z której z nich chcą skorzystać. W każdy weekend, aż do świąt, będą ukazywać się cztery kupony do wyboru – wystarczy wybrać jeden z nich, ten który najbardziej nas interesuje, by pod koniec nowego tygodnia móc go aktywować, a następnie zrealizować w swoim Lidlu!

Lidl spełnia życzenia na święta

i

Autor: Materiały prasowe

Popularny dyskont na święta przygotował dla swoich klientów wyjątkową niespodziankę. W grudniu, użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą otrzymywać kupony do wyboru na produkty w supercenach! Co więcej – sami będą mogli zadecydować, jaki kupon trafi w ich ręce! Aby nie przegapić świątecznych okazji, wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień push, wybrać 1 z 4 możliwych kuponów w cotygodniowej ankiecie, aktywować go, a następnie zrealizować w swoim Lidlu.

Co weekend będziemy mieli okazję wybierać nowe promocje na interesujące nas produkty, by już w kolejnym tygodniu, w wybranym dniu – od czwartku do końca tygodnia, móc z nich skorzystać w sklepach Lidl.

Pierwsza ankieta została wysłana w piątek, 27 listopada, a premierowe kupony będziemy mogli zrealizować już od czwartku, 3 grudnia. Akcja trwa do świąt – ostatnie promocje zostaną przydzielone w Wigilię, a ich ważność będzie przedłużona aż do Sylwestra.

W Lidlu tylko dziś! Proszek lub płyn do płukania ZA DARMO

Świąteczna akcja Lidla to wyjątkowa okazja, by samemu sobie wybrać kupon! Będziemy mieli do wyboru kupony na produkty z wielu grup asortymentowych, w niskich cenach. To my decydujemy, jaki artykuł spośród zaproponowanych chcemy kupić w okazyjnej cenie, a Lidl spełni nasze życzenia wysyłając odpowiedni kupon w każdy czwartek, aż do świąt. Zabawa dostępna jest dla wszystkich użytkowników aplikacji Lidl Plus. Akcja trwa od piątku, 27 listopada, aż do czwartku, 31 grudnia. Otrzymane kupony będą możliwe do realizacji we wszystkich sklepach Lidl.

Black Friday 2020. Oto największe PROMOCJE na ubrania i kosmetyki. LISTA SKLEPÓW I ZNIŻEK

Ceramiczne cudeńska z Pracowni Eweliny Wiercigroch-Dudki w Radziechowach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze